bugün

ülker biskrem in yeni versiyonu.
reklamında kırmızı başlıklı kız başarıyla oynamakta.
efendım bu bıskrem cesıdı, cubuk krakerden kalınca bır formdadır. ıcınde de bıldıgımız bıskrem kreması. ancak yuvarlak bıskrem kadar lezzetlı bır model degıldır. daha az tatlıdır. hatta cıkolatası eser mıktardadır.
(bkz: şimdi reklamlar)
her yeni abur cuburu deneme azmimden dolayı bugün sizler için bir gurme havasında tattığım, tuzlumsu çıtır krakerin arasında incenik varla yok arası cikolata şeklinde pazara sunulan bu ürünü malesef beğenmedim tatmasam da olurdu diye düşündüm. * lakin yenilebilir birşey. hele ki öğrenci kişiye açken veya canı tatli çekerken nimet bile olabilir,neden olmasın. zaten bayılmasam da önümdeyken paketi nerdeyse bitirdim. kısacası yenilebilir ama yenilecek daha güzel şeyler var paranızı harcıyacaksanız onlara harcayın.
(bkz: eti browni gold)
tadı berbat olan yiyecek. biskremi mahfetmişler be.
(bkz: dolgulu diş)
ulker in en kotu urunu olarak adlandirilabilecek hede.
tadi iğrenç bunun diyen bir sürü insana rağmen alıp denediğimiz ve de sevdiğimiz bisküvimsi şey. ama açtık galiba, ondan. emin değilim. *
nerde o eski biskremler dedirten, çubuk şeklinde içi çikolatalı bisküvi gibi birşey. ülker'in son halt yemelerinden biri.

(bkz: biskrem)
(bkz: bi biskrem versem)
iğrenç reklamından dolayı almaya imtina ettiğim pisküü.
reklamları entresan mesajlar veren bisküvimsi.dijiturk'te maç seyreden bir kahvehane dolusu herifin arasına dalan acayip bakışlı bir kız * "size biskrem versem maç yerine film seyredebilirmiyiz" diyor.ayıptır söylemesi ben böyle reklamın içine tükürürüm.
gerçek hayatta düşündüğümüzde bir hatun kişinin kahvehaneneye girecek sonrada o kadar abazan ve çoğu yaşlı herifin arasında "doollgulu çubuuuk amaaaa" diyecekte , daha sonra o dolgulu çubuğu, mutluluk çubuğu olarak algılayan kıçının kılı ağarmış amcalarımızın o bıyık burkma sahnesinden sonra elinden kurtulacak..*
(bkz: sinirlendim bak gene)
(bkz: dolgulu çubuk)
2500 tane yendiğinde gerçek tadına ulaşılabilen, o zaman hakkten güzel gelen çıbık..
paketindeki 3 parmağım kalınlığında, çubuğu ortadan kırıp baş aşağı tutsan kreması akacakmış gibi duran resimlerini gördüğümde, bi biskremsever olarak, ağzımın suyunu akıtan, paketi açmamla içindeki çubukların resimdekilerin yarısı kadar bile olmadığını fark edip hayal kırıklığına uğradığım, almaya değmez ama alan birinden otlanmaya değer çubuk. peynirli çubuk kraker falan yeseniz daha karlı geleceği kesin! en azından peynir tadı alıyorsunuz...
yuvarlağının eline su dökemez.hiç denemeyin bile derim ben.