bugün

Her yigidin harci olmayacak davranistir. Daha yolun yarisinda kondisyon yetersizliginden bisikletin amına koyim diyip bi kenata atıp otostopa baslanabilir.

O yuzdendir ki yaza kadar kondisyon amaciyla her gun belirli saatlerde sehir icinde kilometreyi her gun arttirarak antreman yapmak gerekir. Ayrıca ekip olarak gidilecegi icin arkadas cok onemlidir. Onun arti ve eksi yonleri iyi bilinmelidir. Yoksa yolun ortasinda kavgaya tutusmak kacinilmaz olabilir.

Insandir dogaya her zaman duskundur. Ic gudusel olarak belli bir zaman icinde bu hisler canlanir. Ama bu hislerin gercekten karsilanip karsilanamayacagi iyi bir sekilde tetkik edilmesi sarttir. Yoksa sonu husrana dönüsür.

Bunun yeri, kampa gitmek daha mantiklidir. Bu yonde arastirmanizi kaydirmaniz yarariniza olur.
Bayan yazar varsa yol üstündeki evimde misafir edebilirim.
Zor iştir, gözüktüğü gibi değildir. Daha önce bir çok tur yapmış biriyim. En son konyadan çıkış alıp meke gölü karadağ yönünden hasan dağının dibindeki köye bisikletleri kilitleyip zirve yaptık oradan inip ıhlara vadisinde kamp balık vb oradan da tuz gölü ve birkaç obruk ziyareti ile konyaya döndük. 9 gün sürdü.
Dönüşte yatışımız 10 gün ve 8 er kilo kaybı. Ama unutulmazdır, mükemmeldir. O sıra sözlükte olan yazarlar ne yazdıklarını ne okuduklarını bile hatırlamaz, ben her anını hatırlıyorum. Gençliğimi internet başında mal mal geçirmediğim için mutluyum.

Feci derecede desteklediğm yazardır. Her türlü yardım boynumun borcudur.
karadenizli olduğum halde olmayı istediğim yazardır.
Keşke o ben olsaydım diyeceğim yazar.
kuzenim bunu yapti. simdi de amerikaya bisiklet turu icin ugrasiyor.

(bkz: tunahan emre bilgin)

ekside de basligi var. kendisine ulasabilirseniz net yardimci olur. belki sizle bile gelir manyak.
Şu an herkesin merak ettiği yazardır. Çok heyecanlıyız.
adana ya uğrarsa bisikleti çalınacak yazardır.