bugün

bisiklet biraz çocukluk olduğundan alındığında en çok içteki çocuk hoplar zıplar sevinçten.
Kron tam bir fiyat performans markası bilginiz olsun.
satılık kron tx300.
Çıtır hasarlı,
Üzerinde küfür dahi edilmedi.
Letgo aracılığıyla yapılması mantıklı alışveriştir, 200 300 lira civarı temiz kullanılmış bisikletler mevcut.
150 tl ye bulunabilir. https://www.pilsanstore.com/urun/afacan-bisiklet
Bu yaz yapmayı düşündüğüm eylemdir. Kaskımı eldivenimi alıcam yanında vurucam pedala vurucam pedala.
bu aralar bu isteği çok yaşıyorum. şöyle şehir bisikleti alıp uzun yol sürmek. kısmet bakalım nereye götürecek bu heves bizi...
yaza girerken çoğu genç "yaa alalım şöyle güzel bir bisiklet de yazın sahilde dolaşırız" deyip arayışa girer ve kendine hayrı dokunmayan, sahibinden ağır döküntü bisiklet alır. zevk almak değil, işkence çeken gencimiz, her yerinden arıza çıkartan bisikleti baz alıp bütün bisikletlere küfrü basar ve bir daha hiç bisiklete binmez. (bkz: bisiklet kültürünün gelişmemesinin nedenleri)
Yine önünüzdeki bahara kalmış olaydır.
ucuzundan sağlık sigortası yaptırmak, temiz çevre gönüllüsü olmak, yakıt olarak yemeklerden yemek beğenmek ve istediğin kadar yemek üzerine yapılan eylemdir.

"kask almak" eylemiyle birlikte yapılmalıdır muhakkak.
Okunması gereken o kadar kitap varken gidip bisikletb almak ,
adını siz koyun artık .
Hevesle yapılacak eylemdir. Lakin öncelikle nakit biriktirilmeli.
bacak kası erimelerine ön ayak olur.
eskiden karne hediyelerinin piriydi. kalmadı şimdi.
capone
küçük bi çocukken bana bi bisiklet vermesi için tanrıya dua ederdim, sonra tanrının çalışma şeklinin bu olmadığını anladım ve o gün gidip kendime bir bisiklet çaldım.
26 yaşındaki sözlük yazarının kafasına koyduğu hevesidir. *