bugün

gençken yapılacak 100 şey arasına alınmalıdır.
oldukça eğlenceli ama dikkat yakalanmayın
yakalanınca bile kabullenilmemesi gereken durum.

ayşe-kamilll..
kamil-a ayşe ne işin var burda??
ayşe-onu geçte bu kız kim haa!
kamil-ne kızı ben kız falan görmüyorum.
ebru-kamill!!
kamil-ebru bi durr bu kız manyak çaktırma..
ebru-allah belanı versin kamil.
kamil-lütfen, şimdi niye öyle diyosun sen beni yanlış anladın....
--spoiler--
çok kadın hiç kadındır oğlum yalnızlıktır sonu.
--spoiler--
yakalanınca da '' gençken dinlenecek 100 melankolik şarkı'' listesi oluşturmana yardım edecek durumdur.
nasıl idare ettiklerini hiç anlayamadığım ve çok merak ettiğim durum.
idare edilir hale geldiğinde şaşırmamalıdır aynı kişi.
haftanın günleri bölünürek paylaştırılır efendim. ileriye dönük planlar sıklıkla yapılmamalıdır, yapılacaksa da asla karıştırılmamalıdır. telefon daima sessizde durmalıdır, kadınların hiçbirine asla sahiplenilmemelidir aksi takdirde sana da sahiplenen çıkar ve bütün işleri bok edersin. kime ne anlattığını ve kimin sana ne anlattığını aklında tutabilmelisin yoksa bu işe hiç kalkışmayasın. uzar gide işte böyle yapman gerekenler.
idare eden de edilen de salaktır. ilerde muhakkak idare eden idare edilecek ,idare edilende idare edecektir.
(bkz: boş iş bunlar)
geniş mide gerektiren icraattır. erkek ya da kadın farketmez, aldatır. fakat aynı anda birkaç sevgiliyle buluşmak, konuşmak, hatta sevişmek... bana şunu çağrıştırıyor; (bkz: midesizlik)
bi kaç deyince hep 5-6 gelir benim aklıma. o yüzden zor bir ihtimaldir benim görüş alanım içinde. hani 2 sevgiliyi aynı anda idare etmek deseydi başlık belki o da bişey mi diyebilirdim. ama bi kaç dedin mi işler değişir aga! ben kesinlikle heyecandan hiç biriyle buluşamazdım. korkudan falan filan 2 iyi, 4'e kadar yolu var.
(bkz: bi kaç deyince akla gelen sayı)
geçici işlere kendini fazla kaptırmaktır.
Sevgi,saygı gibi terimleri bilmeyen kişilerin gerçekleştirdiği eylemdir. Büyüklerimiz ne demiş bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp.
Bu kişilere acil öğretmek lazım zira hemcinslerine kötü örnek olmaktadırlar.
Bir kızı seversin, kız seni sever. Sevgili olursunuz. Aranıza mesafe girer belki cinsel bazı ihtiyaçlar olabilir. Gönül eğlendirmek için başka bir kızla da vakit geçirmiş bir şeyler yaşamış olabilirsin. Ama biliyorsundur onun aşık olduğun kız olmadığını. Neyse gün gelir çekip gider o kız ayrılırsınız sonra sen de kendini avutursun bak bıraktı gitti istemiyor beni artık ama ben de ona böyle böyle yapmıştım diye.
dünyanın en kolay işidir. etrafta saf çok fazla.
aldatmanın kibarcasıdır, bir insanın ne kadar nankör olduğunu gözler önüne serer.
şerefsizliktir.
sevgililer gününde zorlanacak olandır.
sevişerek aldatmasını yeğlerim. yani bir anlık şehvet dürtü adı her neyse. uzun vadede idare edilmek hoşuma gitmezdi. belki de edildim bilmiyorum. paranoyak oldum sizin yüzünüzden.
birinin eksiğini diğeri kapatınca yapılması farz olan idare şekli.
kızlarda artık bir silkelensin, kendilerine gelsin yok sevişmem, yok yemek yapmam, yok kadınlık bu kadar.
üzülmeyeceksin sonra.
bizim eli boş gezmemize sebep olan erkektir. ben de diyordum: hani bir erkeğe 3 kız düşüyordu lan!
bu eylemi gerçekleştirenlere meydan dayağı atılması gerekir, lan biz daha bir taneyi bulamadık adam 2-3 e gidiyor ayıptır kul hakkıdır.*
bir zamanlar 8 ayrı birkaç kadınla gerçekleştirdiğim eylem..eğlenceli ve yorucu..