bugün

ana avrat küfrediyorsa: koç
şarkı söylüyorsa: boğa
dedikodu yapıyorsa: ikizler
ota b.ka ağlıyorsa: yengeç
sınıf başkanıysa: aslan
hiçbir haltı beğenmiyorsa: başak
yiteryaaa ise: terazi
bakışlarına hastaysan: akrep
polyanna gibi uçuyorsa: yay
yiteryaaa yı istemiyorsa: oğlak
yiteryaaa ile tartışıyorsa: kova
ilham geliyorsa: balık.
doğru tepitler.

koç olduğumu bir kerede anladı.
doğum günü sorularak.

--spoiler--
benimkini de bulun bakalım öyleyse.
--spoiler--
Evet doğru tespitler bu entarimi şarkı söyleyerek giyiyorum.
yiteryaa değil de yetmez devam diyenler için yanlış tespit olmuş cık cık benim burcum sanki böyle değildi.
Öklit uygulanarak.
Pollyanacılık oynanmayan yay var karşınızda.
Zeka dolu tespitler yapıyorsa ve farklı ise kova burcudur. Ama her kovada geçmez bu kural. Doğum gününü sorun en basitinden.
ortamda dikkatini ceken kisi yaydir.bkz:me
Yüzünde beni olanlar boğadır.
sorarak.
Sorabilirsiniz. Allah belamı versin ki siz hastasınız ya stalk manyaklığında son nokta.
dogum gununu sorarsin, Google'da 24 mart hangi burc yazarsin google soyler. Ya da daha kolayi burcun ne diye sorarsin.
Oyle insanin yuzune bakilip koc lan bu bak koc gibi denmez
tabiki google'dan bulunur.
(bkz: aramaya inanmak)
Kişisel enerji alanına inanan biri olarak; burcum ikizler yükselenim terazi. Tam anlamıyla bir hava elementi insanıyım. Esnek, nazik, umursamaz...

Diğer insanlarla konuştuğumda, nasıl hissettiğime dikkat ediyorum. Karşı taraf ateş grubundan ( koç, yay, aslan) veya hava grubundan ( ikizler, terazi, kova) ise enerjileriyle enerjim birleşiyor, adeta o frekans beni sarıp sarmalıyor. iyi hissediyorum.

Karşı taraf toprak grubundan ( oğlak, başak, boğa) ise enerjileri beni itiyor, sömürüyor, suskunlaşıyorum. Karşı taraf su grubundan ( balık, akrep, yengeç) ise genellikle çatışıyoruz. Laf sokmalı bir ilişkimiz oluyor.

Ama siz kısa yoldan doğum tarihi sorun * benim metodum çetrefilli.
bunun için astrolojik bilgiden ziyade bir kaç tecrübe ve deneyimleme gerekli.Aksi takdirde yanılma ihtimali yüksek olur.Ve tabii ki sezginiz de yüksek değilse...
burcu biricik diye okudum amk.
Ben toprak gurubundanim , genellikle gözlemlediğim kadarıyla su gurubuyla iyi anlasirim. Ama insanlara burcunu hemen sormam , zamanla tanır, tahmin geçiririm aklımdan , sorunca da tuttururum. Dakik olmam sebebiyle , insanları beklemeyi ve bekletmeyi sevmem. Boğa burcu da genellikle hayata mantıklı bakışımda aynı kafadan olduğumu hissettiğim burçtur. ikizler burcu pek arkadaşım yok .