gün geçmiyor ki yeni yeni şeyler uydurulmasın, türkçe'mizin içine edilmesin. aslında bu pek de yeni değil lakin sağda solda çok fazla göze batmaya başladı. "hafız" nedir arkadaşlar? neyi ezberlemiş bu adam? hadi marjinalim yeni hitap şekli buldum, ağzıma sakız oldu diyosun da, çok iğrenç be. gerçekten hafız deme bana, sokakta görsem kafana vurucam ama sanalda takılıyorsun dua et. "apaçi" lerin grubuna sokacaktım fakat onlardan daha farklı, yine de kabile dostları "cherokee" ünvanını veriyorum size. bir ara dansınızı da görmek isteriz.
edit: sözüm sakaryalılara değil, özentileredir.
(bkz: bu sene sakarya da iyi hafız katliamı yaptı beaaa)
(bkz: hafız katliamı ne lan)
(bkz: bitmek tükenmek bilmez cemaatevi propagandaları)
adabazarlıdırlar. *
iddiaya göre bu duruma sebep olan olay için;

[url=http://img202.imageshack....afzkatliam.png[/img][/url]
hacım, hacı, hocu diyenlerin yeni versiyonlarıdır.
bir hitap tarzını benimsemiş bir grup insandır.

içinde bulunduğum gruptur. cherokee kabilesine ait olmakla da ayrı onore olduğumdur. zira çok yerleşik bir kabiledir ve yüzlerce eser bırakmışlardır sanat, bilim, tıp alanında.

eyyafyallayöküledit: ayrıl da gel seovi. kimbilir kaç kadeh kırıldı sarhoş göynündeeee...
ekleme: (bkz: cevab veremedi) ha bir de; (bkz: öyle başa böyle tarak)
hedit: aman gammaz canım gammaz derdine bir çare.
"üstad" diye hitap ederek dolanan özenti entellerden olmayan entellektüel gençlerin hitap biçimidir. hafız hitabıyla dalga geçmeye kasan kesim ise daha çok kendine "aydın" süsü vermeye çalışan amatör öğrencilerimizdir daha büyüyeceklerdir.