yeryuvarda bir iskelet uyandı, kendi adını kendi koydu. sabahların varisi.

olanlar, olacaklar; insanlardan değil hayattan bıkmışlığın eseri. bu zat ilk defa ölmedi. ilk defa düşmedi. son defa uyanmadı. ve bir ses, bu ses, ebediyen yok oldu. henüz duyulmadan. oysa yankı yaptı, duyulmamış olsa dahi.
kalbi temiz yazardır efendim.
Kalbi temiz olmayan yazar.

Ziyadesiyle özgürüm, ziyadesiyle zemheri.
(bkz: yeni satanist olmuş kedi kesen ergen)
(bkz: sur verin aq dönmez bu el)
Prensip olarak kedi değil, insan kesen yazar.
Evet bana sınırsızca özgürlük vaadi veren yazar. Gelecekte O yeşil bulutların üstünde uçacağımız gün özlemiyle sana da hoşçakallll.
M4NM hayranı yazar.
Türkmen dağındaki soydaşlarımıza yönelik yapılan vahşete sessiz kalmayan ve bu korkunç kıyımı insanlara aktarmayı kendisine görev bilmiş değerli insan. Ülküdaş.

Var olsun.
Haine hain dedi diye bir süre çaylak olmuş olan yazar.

Ayrıca askerime insanıma kurşun sıkan insana ve bunun savunucusa özgürlük varmış ama bana özgürlük yokmuş, beğenmiyorsam da siktir olup gidecekmişim. Moderasyon böyle diyor.
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar sözünü hatırlatan sevdiğim bir yazar.

Ne demek begenmiyorsan gidebilirsin? Ne bu patronun en küçük oğlu tavırları anlamıyorum. Ya da benden habersiz size maaş mi bağladılar lan? Ben hariç hepiniz para mi alıyorsunuz oğlum dagitirim lan burayı agshd.
Eşek, yenge muhabbeti yapan ergen yazar.
inşallah ateisttir. Koştursun dursun.
birilerine teşekkürlerini sunan yazar...

prensip olarak gerekmedikçe koşmaz.
eşek yenge falan gibi leş muhabbetler de yapmaz.
Çokça müteşekkir olan yazar.

Yıldızlara boğuldu sanki, ne gecemiz ne de yıldızımız eksik olsun.
sur sesi hakkında gerçek anlamını bilmeden onu kullanarak nickine konu edinen talihsiz bedbaht yazar.evet.
kaliteli müzikten anlayan yazardır.
(bkz: sur sesi duyan masum köylü)
Icinde Sacma muhabbetlerin döndüğü nick altı sahibi.
Ben bunu şarkı sözü sanıyodum yazarmış. Dram...
(#31090234)

bizansın en güçlü şeyi surlarıydı.

gönül surlarını aşan yazar.
Çok güzel yazıyor, teşekkür ediyoruz kendisine. Nicki de çok güzel bu arada. Ve tabi o da size teşekkür ediyor.
Ne zaman sözlüğü ziyaret etsem entryleri ekranın alt köşesinde şakır şakır beliren yazar. 10 dakikada 5 entry girilir mi be.. Haliyle sıkılıyor insan. Resmen Yeter anına goyum deme eşiğine geldim. Neyse takipten çıkıyorum kardeş umarım alınmazsın. iyi geceler.
Yazmasa mı n'apsa yazarı. Canlar sağolsun ama tabi. Yani sizinlerinki, benimki değil.
hakkımda öne sürdüğü ve gerçeklik taşımayan iddiasından ötürü donuza eklediğim değerli yazar. saygılar...
Shsjxjsbdkxjendisjw diye random atan yazar.

Komik cidden. ironik olandan değil kütüphanede kahkaha attırandan.