bugün

bi türlü anlam veremediğim insandır.

ulan bira nedir ya , nasıl içilir, o ne iğrenç bi tattır öyle.

geçen gün kuzenle içmeye kalktık , ulan bi yudum aldım , gözümden yaş geldi. nerdeyse kusucaktım.

votkayla tekilayı tek geçerim.

25.12.2016 editi : tüm söylediklerimi geri alıyorum. su gibi gidiyor namussuz.
aynı zamanda allah hidayet versin denilebilen eğer nasibi varsa hidayet nasip edilen insandır. ha yok istemem ben öyle şeyler diyorsa. tebrikleri sonsuz cehennem biletini allah'a apaçık yapılan inkardan dolayı kazandınız denilen kişidir.
bira icip kendine daha farkli tadlar aramaya baslar. ne zamanki rakinin ustune cila atmaya baslar iste o vakit bira icebilen kisi olur.
Fakir insandır.

K.bakmayin ama 4 tl Ye alkol mu olur kolonya içer action yaparım.
yanında tuzlu fıstık, salatalık turşusu gibi susatan çerezlerle beraber buz gibi haliyle lıkır lıkır içilen, pizza, makarna gibi yiyecekler ile partner olarak bilinen bir içeceği tüketen insandır. genelde göbekli olur bu insan. biranın ham maddesi olan arpanın şekeri, namı diğer maltozun marifeti budur.

bu arada başlığı açan yazarın, nick ve başlık uyumsuzluğu içinde olduğu gözden kaçmamıştır. ne biçim almansın kardeşim diye buradan kendisine sesleniyorum.

(bkz: oktoberfest)
sıradan bir insandır. sanki siyanür içiyor amq.
harika insandır. bira gibisi yok. tekila dans içkisidir, votka club içkisidir, viski marjinal gavatların içkisidir muhabbeti yoktur, rakı sofra ister eziyetlidir hep yapılmaz, bira her ortama uyar, muhabbeti artırır.
içebilen dendiğine göre büyük iş başaran insandır(!)
biradan tiksinirim hayatta agzıma almam ama rakı dedin mi dibini görmeden masadan kalkmam abi.
tuzlu fıstık ve cips seviyordur.
ağzının tadını bilen mahluktur.
Sürekli tuvalete giden insandır. Böbrekleri iyi çalışır.
önce bir tane sonra bana bir şey olmaz üç de içerim beş de deyip bir zamandan sonra çift haneli rakamlara ulaşınca kendini tatmin etmeyip diğer içeceklere(kuru-ıslak-hap-toz hiç fark etmez kafa yapsın yeter) yönelen sonunda halk arasında ayyaş keş gibi hitaplarla çağrılan yolunu kaybetmiş ne ettiğini bilmeyen insanların geçirecekleri evrimsel sürecin henüz başında bulunan kobay örneğidir.
öğrenci olması muhtemel insandır, birde cila olarak içilen bira vardır onu içenler bira içenler içinde zengin kesimdir.
göbekli insandır , saftır , sadakatlıdır , son parasına bira aldığı için çulsuzdur , tofaş kullanır , arabasının bagajında tuzlu fıstık saklar , evinde çoluğu çucuğu bekler ama sikinde değildir , arkadaşlarına kanan amcııııın tekidir .... çoğaltılabilir ...
arkadaş bilmiyor ki rakının cilasıdır bira. yani jargon böyledir. rakını içersin, duracağın noktayı tespit ettiğinde biranı içer evin yolunu tutarsın.