yeğenim kapı gıcırdasa uyanıyorken abimin devasa horultuları eşliğinde nasıl mışıl mışıl uyuyabiliyor?
Hayatıma sonradan dahil olup da nasıl bu kadar hayatıma işlemeyi başardın çok merak ediyorum.
"başkası" kelimesinin geçtiği bir cümlede her şey çok açık zaten. gereksiz bir merak.
Başkalarıyla sevişmek istiyor.
Tek cümle ile

(bkz: yalancı artık sikilmeli)
mesela ilişkide 1 aylık ayrılık yaşandıktan sonra karşı tarafın geri dönüp, seks sırasında, durup dururken ''bir daha seni bırakırsam, senden başka biriyle olursam cümle alem siksin beni'' demesi ne anlama geliyor ? tarzı cümlelerdir.

yani burada hem iyi bir şey var gibi, hem de kötü bir sonuçta var. O yüzden bug'da kaldım.

-Bu başlıkta da insanların ilişkilerde kullanılan sözlerin, asıl çıkarılması gereken anlamların açıklanması, birbirimizin aydınlatılmasıı sağlansın.

edit: aynen o sırada bir ilişki yaşadığını söyledi zaten. benim merak ettiğim, bu cümleyle hayatımda nasıl bir yer edinmek istediği, söylediğinde ciddi mi ? gerçekten sadece benle mi olmak istiyor ? yoksa o anın ambiyansıyla söylenmiş tekrar eski hayatına dönme ihtimali yüksek mi?

edit: ilişki yaşadıklarım başkasıyla ilişki yaşayınca, ben de başkalarıyla ilişki yaşıyorum. Kimseyi sınırlamam. Böylelikle kendi sınırlamam da ortadan kalkmış oluyor. DAHA iYi BENiM iÇiN.

edit: cidden şunun gerçek anlamını söyleyen birine saygı duyar alnından öperim ya. her şeyi çözen ben bunu anlamadım bi türlü.