bir şey merak ediyorum

mesela ilişkide 1 aylık ayrılık yaşandıktan sonra karşı tarafın geri dönüp, seks sırasında, durup dururken ''bir daha seni bırakırsam, senden başka biriyle olursam cümle alem siksin beni'' demesi ne anlama geliyor ? tarzı cümlelerdir.

yani burada hem iyi bir şey var gibi, hem de kötü bir sonuçta var. O yüzden bug'da kaldım.

-Bu başlıkta da insanların ilişkilerde kullanılan sözlerin, asıl çıkarılması gereken anlamların açıklanması, birbirimizin aydınlatılmasıı sağlansın.

edit: aynen o sırada bir ilişki yaşadığını söyledi zaten. benim merak ettiğim, bu cümleyle hayatımda nasıl bir yer edinmek istediği, söylediğinde ciddi mi ? gerçekten sadece benle mi olmak istiyor ? yoksa o anın ambiyansıyla söylenmiş tekrar eski hayatına dönme ihtimali yüksek mi?

edit: ilişki yaşadıklarım başkasıyla ilişki yaşayınca, ben de başkalarıyla ilişki yaşıyorum. Kimseyi sınırlamam. Böylelikle kendi sınırlamam da ortadan kalkmış oluyor. DAHA iYi BENiM iÇiN.

edit: cidden şunun gerçek anlamını söyleyen birine saygı duyar alnından öperim ya. her şeyi çözen ben bunu anlamadım bi türlü.