bugün

canım sıkılıoo. çok da sikinizdeydi tabi. edepsiz pislikler.
uzun zamandır itiraf edemediğim şey. sonuçta bazı şeylerin itirafı kolay değil. ııı kem küm. az önce buzdolabının kapağını ayağımla kapattım.
her şey zirvedeyken intihar edeceğim. ama öyle canımı yakacak tarzdan değil. aşırı doz uyuşturucu altın vuruş filan tarzında bir şeyler. insanlarla hiçbir bağım kalmadı. kimse hiç umrumda değil ve ben gerçekten kimseyi sevemiyorum artık. her şeyim sahte her şeyim rol. yok etmek isterdim bir seferde yüz binlerce insanı. hiç de umrumda olmazdı kimin neye ne kadar üzüleceği. bilmiyorum ne zaman böyle bir canavar haline geldim nasıl böyle katil ruhlu bir şeytana dönüştüm ama yolun sonunda burada ben olmayacağım. gölgemden bir iz kalacak ve gitmişken sayısız ışık yılı uzağa geriye dönüp bakmayacağım.
ilişkiler yalan. aşklar yalan. dostluklar yalan ve hayallerde yalan. hayatta kalmak için ruhlarını satan bir dizi insan parçası görüyorum her gün. büyük bir kara delik olup her şeyi içime çektikten sonra hiçliğe yollamak isterdim gerçekten.
bir zamanlar yaşadığım her his şimdi geride kalmış bir rüyanın eksik yönleri gibi çünkü olmuyor yapamıyorum. kimseyle bir samimiyet geliştiremiyorum. her şeyim sahte ve yalandan ibaret. kendimi duman ve nikotine boğuyorum. sigara ile intihar bu. bir gece 4 saat meditasyon yapabilsem keşke. belki böylece yok ederim tüm düşüncelerimi tek seferde. ölüm çare değil yok olmam lazımmış gibi. dünya üzerindeki tüm etkim hiç olmamış gibi silinse ve güçsüz kalır mıydım öyle olursa? eskiden çok korkardım tanınmaktan ve ünlü olmaktan ama şimdi biliyorum beni ne kadar görseler de içimi göremeyeceklerini. anlayamıyorlar insanlar yüzlerine bakarken onları nasıl da kanlar içinde hayal ettiğimi. bunun bir sonu gelmeli. tanrı bana dur demeli. tanrı mahvedeceği insanın önce aklını alır diye bir alıntı okudum geçen instagramda. doğru gerçi yapar tanrı öyle şeyler bana. artık umut etmiyorum yeni kişilerle tanışmaktan ve yeni ilişkiler kurmaktan. hayal kırıklığı 10. sınıfta üzerine basıp ayağımı kestiğim bir cam parçasından dolayı fışkıran kanla defterime adımı yazmam kadar ruhuma işlemiş. son olursa sevinirim bu elveda. belki de öyledir gerçekten. elveda.
Yürüme engelliyim ve bu durumum ağır olduğu içinde çok ağır değil kalkabiliyorum ama kendim yürüyemiyorum.
Hiç arkadaşım olmadı.

Sürekli oturduğum içinde üşüyorum buz gibi oluyor vücudum kan dolaşımı olmuyor galiba.

Buna rağmen çok sevdiğim yazarlar var aşık olduğum keşke karısı olabilseydim sevişebilseydim dediğim.

Merve taşkını çok isterdim yatakta mesela.
Veya eloriayı veya True yi veya klarnet çalan şarapçı koalayı.

2023 yılını ilk 5 ayı hariç.

Hiç sevemedim.bizim için bence güzel bir yıl olamadı.
Geçen senelere kıyasla.
3 sene önce daha güzel olduğunu düşünüyorum.

2021 daha güzeldi bu yıldan bence diye düşünürdüm hep.

Bu istemediğim durum hayat içinde sürükleniyorum hergün bunları düşünerek.

Hasiktirlana çok çok seviyorum ölürüm ona ben.
Ama evlenme teklifini durumum kötü olduğu için yani durumumuz yok demek istedim ona.
Reddettim üzgünüm.
Çok ani oldu.

Burada da sizi sevdiğim için...

Yani neyse özür dilerim şımartıyorlar.

Hayatımda hiçbir insan beni bu kadar şımartmıyor.

Çünkü yok.
bugün birisinin elini tutmam gerekiyor sanıp tuttum yanlışlıkla. meğer onu kastetmiyormuş. ne bileyim lan öyle anladım o esnada, ayıp olmasın diye de tuttum.
istediğim şeyleri yapmaktan o kadar korkuyorumki herkese istemediğimi söylüyorum.
Telegram verebilirim.

Ent.
Aklımdaki melodiyi unutmamak için tuvalete bilgisayar ve sigarayla girmek zorunda kaldım..

Ehehe.
Bazen bağırıp sinirlensemde küfür etsemde iyi biriyim aslında.
Hiç ağzıma sigara şarap vb uyuşturucu sürmedim.
Ama gerektiğinde çok kötü olabilirim.
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları) diye bir başlık var. Gereksiz başlık kirliliği.
Bir moderatör lütfen o başlığa iliştirsin bu başlığı.
Küçükken Ankara Halk ekmek bayisinden sakız çalardım swh.
dayım geldi.