bugün

karın ağrıdığı zaman karna koyulduğu takdirde ağrıyı da almaktadır bu ısı**
ters çevrildikten sonra yere konulup üzerine ayaklarınızın yerleştirilmesi suretiyle bedende aşağıdan yukarıda doğru bir ısı transferine sebep olabilecek kışın faydalı yazın bayıltıcı hadisedir. laptop u olmayıp da bu zevki yaşamak isteyenler masaüstü bilgisayarlarının monitorlerinin arka delikli kısımlarına ayak dayamaları bir nebze yararlı olabilmektedir.
tuşların arasından yükselen sıcaklığın boşa gitmemesi için tost basılır. klavyenin üzerine içli ekmek konulur ve ekran kapatılarak pressure uygulanır. tost makinası olarak da işe yarar.
milletin dalga gectigi olay. ama cidden isitiyor. ellerinizi ve bagdas kurup oturdugunuzda bacaklarinizi isitiyor.

soguk bahar aksamlari icin ideal. *
bilgisayarın kapanması ile son bulur. yani öyle yumurta falan pişmez. ben denedim olmuyor. ama romatizmaya iyi geldiği doğruymuş.
mousepad ın yanında eger ,sozluk basından kalkmak ıstemıyorsanız ,kolaylıkla yumurta pişirilebilir.
dün farkettiğim olaydır.kışın elleri ısıtmak için kullanırım artık.
ingilterenin soğuk havasında yorgan üstüne konulan laptop gayet güzel bir şekilde ısıtıcı görevi görmektedir.
yatağımda omegle keyfi yaparken karnımın yandığını farkedip oluyormuş dediğim olay.tam olmasada kısmen.
abartmaktan kokusu çıkmaya başlamış başlıktır. görende isviçre çakısı zannedicek ne laptopmuş kardeşim bu her işe yarıyor. kimi tost yapar kimi yumurta kırar anlamadım gitti. *
erkekler için çok kötü sonuçlara sebebiyet verebilecek bir durumdur.. zira laptop dızınızın üzerinde fazla kalırsa genital bölgenizin ortalama sicaklığı artar ve bu hiç de iyiye işaret değildir.. bu sebepten zarar gören insanlar varmış !!
bilgilerinize..
HP marka bir laptopa sahipseniz bu konuya daha da hakimsiniz demektir, zira bazen acaba bu kadar fazla ısınması bu aleti yapan adamların planı programı dahilinde olan bir şey mi diye düşünmeden edemiyorum.***