bugün

(bkz: yarası olan gocunur)
yoktur. bir çocuğun gay ya da lezbiyen olması gibi bir şey mümkün değildir.

- çocuk mu? ne çocuğu? sakalı var görmüyor musun?
gay/eşcinsel olmayı kötü birşey zanneden saygısız cahil kesimin kullandığı yöntemlerdir.
(bkz: sübhanallah kardeş ibretlik paylaşım)
- bey bizim çocuktan şüpheleniyorum. yumuşak gibi biraz.
- neee ? dur hele şimdi anlarız. hakan buraya gel çabuk.
- efendim baba.
- boynuzlu otçul bir hayvan ?
- geyik.
- allah belanı versin..
makjay yaptığı görürseniz vay halinize .
facebook fotoğraflarının altındaki yorumlarına bakmaktır. erkek arkadaşıyla sarmaş dolaş fotoğrafları da kanıttır esasında.
tespite ne gerek var ki ? yararlanmak istemedikten sonra gay olmuş olmamış ne farkeder ?
bu tespit esnasında gay olduğunuzu keşfetmeyesiniz.
(bkz: kaş yaparken göz çıkarmak)
o zaman gaydır kardeş.
Gay değil emodur o. (bkz: Emo)
Yok bu beni tatmin etmez, illede öğrenmem lazım dersen, git bi pandik at; hoşuna giderse gaydir, gitmezse sıçtın zaten...
benim gibi üniversite yıllarında yurtkurda kaldığınız dönemde yan yatakta yatan arkadaşınız travesti gibi konuşup , makyaj yapıp gelip kucağınıza oturduğunda, işi iyice abartıp sabah sizi kaldırırken dudaklarınıza yapışıyor, sabah uyku sersemliği ile sertleşmiş penisinizi eline alıyorsa ve siz bunu öldürmekle tehdit ettiğiniz de dahi anlam veremediğiniz bir aymazlıkla size karşılık verip devam ediyorsa belirli bi anlama biçimleri yoktur direk notu verirsiniz 'ben bir gayla yan yana yatıyorum' diye. allah düşmanımın başına vermesin bu duruma katlanmak çok zor.
(bkz: gay padişah) gibi başlıklar açar bu oğlanlar.
çalşıştığım yerde staj gören bir öğrenci beni kendine yakın hissetmiş olsa gerek, rimel ve fondötenin ne işe yaradığını sormuş ve diğer çalışanlar hakkında bu çocuk manken olur demeye başlamasıyla kesin kanı getirmiş bulundum. sonrasında işten ayrıldım ne haldedir bilemiyorum. bayanları gerçekten kendilerine çok yakın hissediyorlar.

merak ettiğim bir şey daha var ki, bir çocukluk arkadaşım var. kız arkadaşı oldu fakat elini bile tutmadı yada biz görmedik. çevresinde 3 5 erkek dışında hepsi kızdır ve bu erkekleri sevgililerinden bile kıskanmaktadır. gel gelelim o soruyu yöneltemiyorum. gay olsada tabiki dostum kalacak ama merak etmiyorda değilim.
yanlışlıkla oluyo diyip arka arkaya attığı pandiklerden anlaşılabilir.
biliyorum biraz tuhaf gelicek ama neden gaylar genelde kıllı oluyo?
şöyle biçimlerdir:
5 yıldır tanıyorsunuz ve HiÇ KIZ SEVGiLiSi OLMADIYSA,
FAKAT ÇEVRESiNDEKi ARKADAŞLARININ HiÇBiRi ERKEK DEĞiLSE
ŞiiR, SiNEMA, TiYATRO iLE iLGiLENiYORSA
FUTBOL, ARABA VE VURDULU KIRDILI FiLMLERDEN HOŞLANMIYORSA,
en sevdiği dizi, film kahramanları, şarkıcılar vs erkekse,
konuşurken size dokunuyorsa,
sürekli gelip omzunuza masaj yapma isteği varsa,
sex and the city, desparate housewives, glee, gossip girl gibi dizileri izliyorsa,
lady gaga, madonna, cher ya da freddie mercury hayranıysa
büyük ihtimalle karşınızdaki kişi gaydir.

iSTiSNALAR OLABiLiR TABii....