bugün

facebook ve dengi sitelerde görülen olay.
no comment. yorum yok yani tam türkçesi. yani yorumsuz. ama bu da bir yorumdur. fotoğrafın yorumlanamayacak kadar güzel anlamında falan. sonuçta bu bir yorum.
esasında en özetinde sana asılıyorum, kabul etsen çoktan razıyım mesajı var da oraya girmeyelim bile.
no comment yazacaksan hiç yazma arkadaşım. madem yorumun yok.
benim yorum yapmadığım herkes no comment'tir zaten.
fotoğraf no comment olduğu için yorum yapmıyorum demi zaten.
no comment, çünkü fotoğraf çekici değil, farklı değil, özel değil vb. fotoğrafın işte bu yüzden yorumsuz. bu yüzden de sana yorum yapmadım. şimdi ben gidip yorum yapmadığım herkesin fotoğrafının altına no comment mi yazayım yoksa zaten onlar yorumsuz olduğunu anlamışlar mıdır? anlamışlardır. sen de no comment yazma, güzelse güzel yaz, beğendinse insan gibi belirt. bayılıyorsan kıza direkt özel mesaj at. ha daha da sinirlendirmek istiyorsan bizi güsellik yaz. ona da bitiyorum.
güsellik...
fm'nin basın toplantısı zımbırtısı eklenen son yıllardaki serilerinde kıt ingilizcem gazetecilerin sorularına yetişemediğinde verdiğim fix cevap. bazen özne ve yüklemi değiştirip tekrar soruyor ibneler şark kurnazlığı işte, bi dakka lan bunları değiştirdiklerini nasıl anlıyorum ben? geç oldu yatayım.