bugün

benim kardeşim hdpye oy vermez. hdpye oy veren kürt teröristtir.
turk kurt kardestir laflari palavra. madem kardessiniz cogunlugunuz neden hdp ye oy veriyor?
biz ırkınız ve insanınızın değerinin anlaşılması konusunda sizden yana söylemlerde bulunurken karaktersiz yanlarınız bulunduğunu ve bunun farkında olduğunuz konusunda bizi uyarmanız ne kadar haklıymış. gerçekten kürtlere sanırım bir süre güvenmeyeceğim. insan ırkının gelişiminden ve mutluluğundan haz duymayan sıkıntı duyan hiçbir kimseye güvenmeyeceğim.
neden sesleniliyor anlamadığımızdır. aklı başında hiçbir insan bu saldırıya ''oh olsun'' demez. demiyor da. ayrıca olaya senin ölün, benim ölüm diye de bakmaz. terörün bugün senin, yarın kendisinin canını yakacağını bilir. sosyal medya kullanan bir iki gencin cahilliğinden yola çıkıp tüm kürtler böyle düşünüyor sanmak cidden tuhaf. öyle olsa sokak savaşları çıkardı. gördüğünüz üzere hala yanyana yaşayabiliyoruz. bu da hala umut var demek.
Ne desek boş.
beyninizi kullanın.

gerisi gelir.
Amk bölücüleri!
Sizi bir piyon olarak kullanan o şerefsizlere uymayın.
https://www.uludagsozluk.com/e/34442614/
adam haklı beyler , dağılın.
türkçülüğün fikir babası olan ziya gökalp'in aslen kürt olduğunu bilmeyen düşük zekalı atsızcı ergenlerin komik duruma düşmesidir. aman neyse, ileri düzeyde geri zekalı değilseniz büyüyünce geçer.
Geberin ulan.
kardeş gibi kardeştir.

yirim ben onlar.

bakmayın siz bu ipnelere.
pardon ama toplu taşımaya binmeden önce banyo yapar mısınız. özellikle erkekler gerçekten rahatsızedici kokuyorsunuz.
KÜRT KARDEŞ?!

kardeşlik kavramının içini boşaltmayın lütfen.
Yav he, he.

Tanım. Bir sesleniş.
yaşıyorsanız türkiye cumhuriyeti sayesinde yaşıyorsunuz..
iyi bir hayat için de bir zahmet s.kişmeyi bırakın da çalışın, çocuk peydahlamak çalışmaktan sayılmaz..
Ben 7.2 bizi yıkamadı t.cnin ne haddine tarzı şeyler diyenlere "dur kardeşim indir şu yazıyı" diyen bir kürt görmediğim sürece kürtlerden tiksinmeye devam edicem.
Ulan Zaman'ında kandırılanlara lafım yokta. O olay Suriye de yaşanmıştı hala dondurucu da saklamış diyebiliyorsan sende pkk ve yandaşısın denektir.
bir türk olarak sesleniyorum. tüm kürtlerden iğreniyorum.

türkiye türklerindir.
sadece bu sözlüğe baksan ne kadar nefret edildiğin bir toplumla yaşamaya çalıştığını anlarsın, kendi bağımsızlığını ilan et ve bu o rus pu çocuklarıyla kardeşim, birlikte yaşamak istiyorum ütopyasından kurtul.
Benim öyle bir kardeşim yoookkk!
pkk gelsin önce sizi skecek. bak yapmayın etmeyin.
benim kardeşim türkün hası olan azerbeycanlılardır, orta asyadaki kandaşlarım soydaşlarımdır... kurtuluş savaşı sırasında kolundaki altın bilezikleri türkiye'ye yollayan, çocuğunu satıp türkiye için para bulmaya çalışan türk dostu pakistanlılardır benim kardeşim... kürt diye bir kardeşim yok benim !
Lan 30 yıldır yaptıkları her şey bir savaşın başlamasına neden olacak şeylerdir. Daha gelmiş bir de bu pezevenk sürülerine kardeş mi diyorsunuz. Güldürmeyin allah aşkına. Bazı kalleşler hala çözüm süreci diye ötüyor. Sen kendi halkına bir anket uygula bakalım kaç kişi istiyor. Çözüm süreci dediğiniz safsata anca onları azdırmaya kudurtmaya yarar ve yarıyorda. Onlar nasıl şehit ediyorlarsa bizim öz be öz kardeş diyeceklerimizi, askerlerimizin nasıl canlarına kıyıyorlarsa onlarında öyle tek tek alınmalı beş para etmez kelleleri.
bu bayrak çanakkale'de inmedi, kimse indiremez. devletinize tabi olun.
unutmayınız ki dağda size vadedilen ancak ölümdür.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar