bugün

kusura bakmayın laftaki kürt kardeşlerim. ben diyarbakır'daki veya diğer güney illerindeki teröristlik propagandalarında hiçbir provakosyanu engelleme çabası görmedim 'yapmayın etmeyin durun!'' gibi bir durumla hiç karşılaşmadım.

sizler kardeşimiz değilsiniz. şeyh sait'te olduğu gibi ilk fırsatta sırtımızdan vuracak hainlersiniz.

edit:başlık üstüme kalmış.
bdp'ye destek verebilirsiniz en doğal hakkınız ama o kürdistan bayrağını açmayın be kardeşim. yapmayın be oğlum. mitinglerinizde bari bir tane türk bayrağı açın be kardeşim. üzülüyorum lan.
kürtlerin üzerine perde i zulmet çekerek, olduğundan farklı konumlandırmış kişilere ders niteliği taşıyan bir sesleniştir.
biraz özeleştiri yapın.

hep karşısınızdakileri suçlamaktan vaz geçin, kendinizle barışık olun, komplekslerinizi, artık kabak tadı veren şu eziklik edebiyatını da bir kenara bırakın.

ottan, boktan alınma olaylarını bir kenara bırakın. bir karadenizli olarak, o temel,dursun fıkralarının neredeyse tamamını karadenizlilerin kendilerinin ürettiğini size hatırlatırım. işte bu kendinle barışık olmandır; işte bu özgüvendir.

bu ülkede yalnızca türkler değil; lazlar, gürcüler, boşnaklar, araplar, çerkesler, çeçenler, arnavutlar, pomaklar, çingeneler; hatta zazaların bile büyük bölümü sizi sevmiyorsa kusura bakmayın ama hata sizdedir.

çoğunuzun bunları ipleyeceğini sanmıyorum ama yine de sizleri özeleştiri yapmaya çağırıyorum.
biz bu tporakları kanla aldık kimse alamaz bunu herkes bilsin hayali türkiye de kürdistan kurmak olanın mekanı kabristandırbunu herkes bilsin ayrıca kürtler iyidir ama has kürtler illa örnek aldığım kürt olsun diyirsanız o karma apoyu değil BEDiÜZZAMAN I ornek alın seyyidleri ornek alın onlarda kürt ...
milliyetçi geçinip bölücülüğün önde gideni pezevenklere aldırmayın. siz zaten türkün de kürdün de bölücü ırkçılarına en güzel cevabı seçimlerde veriyorsunuz. yarınız bile bdp ye hdp ye oy vermiyor. helal olsun size.
Pkk olusumuna destek olmayan butun kurtler candir kardestir. Asla sorunum olmaz.
Doğan her çocuk masumdur. Doğan türk, kürt, yahudi, arap, zenci, kızılderili... Ancak yaşamamımız, çevremiz, ailemiz bizi doğru veya yanlış, yönlendirir, şekillendirir kalıba sokar. Bir insan olarak tüm insanlara bu sebeple saygım var. Ancak bu insanlar arasında hainler, teröristler, katiller, Allah korkusu olmayan şerefsizler var. tecavüzcüler var. Bu insanlara saygım yok. Bunların amk. Kalanlara bişey olmasın. Sevgiler.

Edit: bunun neresini kürtlere yazdım bilmiyom ama yazdım.
Hepinizin amına koyum diyerek devam edilen seslenistir.
milliyetçi olmayın ne bdp ye ne mhp ye oy vermeyin akp ye zaten vermezsiniz, chpte iyi değil ben bağımsız koyacam bana verin.

bana verin kısmı tamamen sizin içinizin fesatlığıdır.
Şu sözlükte bu kadar mal olması acı verici. Irkçılığın dibine vurmuşsunuz. O kürt diye dalga geçtikleriniz seçimlerde kendilerini belli ediyor zaten bende baba tarafından kürdüm ama oyumuzu hiç bdpye veya hdpye vermedik vermeyizde vatan hainliği yapmayan çoğu kürt varken genellemeyi çok iyi biliyorsunuz. insanları kendi ırkından nefret ettiremezsiniz bu ülkede olan herkes türktür, herkes kardeştir. Allahın yarattığı insanlarla dalga geçiyorsunuz tek kaşlı diyip duruyorsunuz ulan hiç mi düşünmüyorsunuz öbür dünyada bunun hesabını nasıl vereceksiniz. Kim ırkını seçebiliyor, kimin haddine dalga geçmek ırkçılık yapmak.
buradan mı sesleniyoruz?

(bkz: sizin ta agoyim)
aşırı uç hanzolara kulak vermeyin.
(bkz: kaçın faşistler geliyor). artık pkk'lı ile kürt ayrımını yapabilin be sözlükteki faşolar.
ne desek fayda etmez beyler.
artık ayrım yok hepiniz pkklısınız son seçimlerde cok güzel belli ettiniz.
üzülerek söylenen bir itirafdır bu.
yıl diyorum 2014 olmuş, elektrik sayacı kullanmaya başlayacak misiniz?
abdnin oyununa gelmeyin size devlet mevlet kurdurmaz sizi orta doğuyu kana bulamak için kullanacaklar bu ülke sizinde ülkeniz kardeşlerim.
(bkz: #24952576)
Gelin birlik olalım işi kolay kılalım.
Bu dünya kimseye kalmaz. iyi kötü bu ülkede yaşıyoruz amk.
Siz hata yaparsanız bir yapmayalım, biz yaparsak siz yapmayın.
Yoksa sittin sene böyle gider bu işler.
Ha bir de şu üreme olayına bir otokontrol uygulayın, göt kadar ülke ilerde aç kalırız.
Başlık üstüne kalmış kişi henüz barış yanlısı Kürtlere rastlamadı diye tüm Kürtleri yerin dibine sokmuş, evde bilgisayar başında vakit eskiteceğine bir iki dernek gezip insan görsen de o dar vizyonunu genişletsen keşke.
sevdiğiniz insanlardan kaçak elektrik almayın amk salakları.
Gaza gelmeyin ve yıkanın.
molotof atmayın.
ataları orta asyada elde kılıç haldır haldır dolanırken medeniyetin beşiğini kurmuş kürtlere medeniyet öğretmeye çalışan kişi sıçmığı.
(bkz: işte bunlar hep ağız ishali)