bugün

1 rus kızının 10 türk kızına bedel olmasına binaen ortaya sürülen, gerçekliğinden isviçvereli bilimadamlarının bile şüphe etmediği olay.

türk kızı 9 rus kızına bedeldir. bu durum onların sosyal hayattaki duruşlarıyla falan ilgili değildir. nasıl mıdır? öle lan işte.

hepimizin anası rus sanki sabah akşam rus kadınlarına övgüler yağdırıyoruz. yazıklar olsun, kaderin böylesine.
ağırlık açısından doğrudur kesinlikle.

edit: ağlayın iskele dubaları sizi.
dırdır etme kafa s.kme açısından 2 katına bedeldir.
Fiziksel olarak bilinmez ancak,annlik ve kadınlık görevleri ile kıyaslandığında değil ruslara dünyanın tüm kadınlarına bedeldir.
naz ölçüsünde doğru. 1 türk kızına harcanan vakitle 9 rus kızı tavlanabilir. o yüzden kışın karıncalar gibi yatın. yılın 1 ayı gidin akdeniz sahillerine...
türk erkeklerinin büyük bir çoğunluğunun kabul etmediği, yalanladığı, farklı boyutlardan ele alarak incelediği olay.

hala türk kızlarının rus kızlarından daha stronge olduklarını düşünüyorum.
yanlış anlaşılmış mevzudur. bir türk erkeği 9 rus kızını becerbilir.
türk kızlarının hakkını teslim etmek açısından sağlıklı bir tepit ama...

(bkz: yetti artık)
o zaman ben b secenegi 9 rus kiz diyorum. bende kendi kendime neden bizim kizlar bozuluyo bu kadar diye. meger esitlememisiz.
(bkz: benim olsun camurdan olsun)
türk kızının uydurmasıdır. rus kızlarının güzelliğine yetişmeleri mümkün olmayıp türk kızları ahlak açısından fark atabilir.
su götürmeyen bir gerçek.
sevgiline söylesen yanlış anlayacağı cümledir.

- demek enaz dokuz tanesini biliyoruz ???
neden 8 değil de 9? neden 10 değil de 9? bu ölçüm neye göre yapılıyor? şeklinde soru silsilelerine maruz bırakılaraktan ne kadar saçma sapan bir önermenin ürünü olduğunu kolayca anlayabileceğimiz başlık.
güzellik açısından yanlış lakin efendim maharet dediğinizde 99 rus kızına bile bedeldir.
göt büyüklüğü kriterine göre doğrudur.
ya sayı saymayı bilmeyen ya da rus görmemiş kişilere ait batıl inanç.
(bkz: abla kaç 10 rus kızı geliyor)

dır dır, kilo gibi zırvalayan erkeklere de çıkıp sokağa şööyle bir bakmalarını öneriyorum.. 10 kızdan dokuzu zayıflıktan ölecek nerdeyse..

sevgilisi olmayan zavallılar mı açıyor bu başlıkları ne??

hakketen de hepinizin anası bacısı sevdiceği rus mu lan?

rus kızları prim usulü çalışıyor. dır dır hizmet kapsamına da girmiyormuş.. *
entrylerin özeti: türk kızları kötüdür rus kızları iyidir.*
(bkz: türk kızlarındaki kilo problemi)
(bkz: kime göre neye göre)
konu kılsa kesinlikle bir türk kızı 9 rus kızına bedeldir.
doğru bir önermedir.
(bkz: kendimden biliyorum)
doğru bir önermedir. bir türk kızı dokuz kızın yapacağı kaprisi tek başına yapar.
ne 9 u be alayına bedeldir denilerek katmerlendirilesi başlık.