bugün

bir tür ırk kıyaslaması.

kürtler sapına kadar özgürlük savaşcısıdır, türkler ise liderlerinin arkasına saklanan sözde özgürlükçü savaşcılardır.
Türklerin sadece bir kısmı sünni iken Kürtlerin tamamı sünnidir. Şah ismail türü bir lider Kürtlerden hiç çıkmamıştır. Kürtler hep Osmanlı'ya sadık kaldığı halde Türkler Şah ismail gibi anti-osmanlı liderlerin peşinde gezebilmiştir.
ikisi de insandır. ben bir fark göremiyorum.
bir tarafta yüzyıllarca savaşmış bir millet, bir tarafta yüzyıllardır sifon çekmeyi öğrenememiş bir aşiretler topluluğu. özgürlük savaşçısıymış.
(bkz: bi siktir git)
bir türk ile kürt arasında fark yoktur ama onların arasına giren orospu çocukları vardır!
ikiside insandır.Ne kadar insan olduklarıda bulundukları toplum içersinde belli olur. bu kürtte olabilir türkte sonuşta biri hayvan değil ikiside insan.
ikiside candır.
kürt provokatörlerin örnekte görüldüğü gibi türklere, türk provokatörlerin ise örneği fazlaca görüldüğü gibi kürtlere saldırmasıdır. **
bu farkı soran kişinin pkk sempatizanı olma ihtimali çok yüksektir. her iki tarafta birbirini övecek falan. sonra birbirlerine sövecekler falan. küçük bir başlık deyip geçmeyin, bu soysuzlar her yönden kargaşa çıkartmaya çalışıyorlar. Bence böyle sorulara cevapta vermemek gerekiyor. kimse buradaki farkları okuyupta, "aaaa inanmıyorum, gerçekten de böyle bir fark varmış, aaaa ne kadar garip" demeyecektir.
(bkz: agasının sözünden çıkmayan özgürlük savaşçısı)
(bkz: bir ırkçı ile insan arasındaki fark)
her seyden once, her kurt sunni degildir. cesit turlu mezhebe ait bircok kurt vardir. mesela alevi kurt tanidiklarim da vardir.
cocuklugumdan beri onlarca kurt arkadasim olmustur ve kendi soyumdan, kanimdan yakinlarima kurt olanlara guvendigim kadar guvenmedigim cok olmustur.
(bkz: gaz verme başlıkları)
insanın insandan farkı olmadığı için yaradılışta fıtratında bir fark yoktur.
(bkz: üstünlük takvadadır)
(bkz: şeref)
kürtler, götlerindeki bok eğri çıksa devletten bilirler.
kürtler, götlerindeki bok eğri çıksa devletten bilirler.

Türkler, sıçtıkları tuvalet devlet tarafından tıkansa bir dk kardeş ne oluyor demezler.