bugün

(#42661210) bu sesi nerde olsa tanırım. Kerimcan durmaz bu ayol. Devamında vur bana diyecek diye bekledim.
Esprili ve samimi yazar.
Buzdolapları anlamaz.
bir konu hakkında soru yazmak için uzun uzun yazdım ama gitmedi mesaj alımını kapatmış neyse kaliteli bir yazar.
(bkz: dost) yazar.

iyi yazmalar.
la ne kadar kıskanç bu yav. senden korkulur kardeş.
Güven Hokna'ya özel bir sempatisi bulunan yazar.
bu aralar barut fıçısı gibi.

dostum bir doktora görünebilirsin.
bana hırsız falan diyo ya. kaale almıyom ama biraz daha devam ederse iftiraları için hakkında suç duyurusunda bulunucam.

ayrıca vücut geliştime salonlarına giden ılıklardan olduğunu düşünüyorum.
görsel
Bebeğim özleştik.
Can arkadaşlardan.

Çatlatıyoruz milleti.
(#42882325)
Selianın ipliğini pazara çıkarmış. Hani mümineydi yanıyordun bitiyordun tırrek? Erken uyanır gidip güller alırdın mutlu olsun diye. Yakıştı mı?
bana kafa izni alırsan çaylak yemezsin diyen yazar. bunun yüzünden hem 40 gun çaylak yedim hemde 60 gün kafa izni. tipine tüküreyim knk.
11.nesil çaylak bu saate online mod varmış dedirtti anında çaylaklandı.
Hayatında 1 kez evlenme şerefine nail olamamış pasif gay yazarmış.

Evlenmek şerefli bir olaysa Bekarlar şerefsiz mi o zaman? Çirkin şişman eğitimsiz kısa fakir insanlar bile bir şekilde evlenebiliyor. Kimsenin yuzune bakmadigi Asalak bir kezban kendisine bakıp kendisiyle evlendi diye kendini dünyanın en şanslı erkeği gibi hisseden ve evliliği hayatının en büyük başarısı gören insanlara acayip acıyorum.
Attıklarımla beslenen leşcil puhahahahahaha. 3 tane dul kadınla tanışmış. Daha 50 tane daha var yollayayım hepsini çılgınım. Adam duvara tırmanıyor aga.
tirrek temsili.
görsel
Ne içiyorsa bana da versin bu ya. Olum google mapsdan evin konumunu attık aq. Adam gecenin 2 sinde entry giriyor nickaltımıza.

Sie aq.
künefe ve lahmacun stoğu yapmış vürüs var diye.
https://www.youtube.com/watch?v=V0PisGe66mY
Klevye delikanlısı, spor salonu gülü. Muahahahha, sie.

Edit: sol freymde görünce gelişine çakem dedim.
Açık eksi ne lan hıyarto.
görsel
bi takıntı türüdür.ewed
görsel başlığa yazmayın işte rahatsız oluyormuş.
çok acayip, enteresan şeyler deniyor ama hayırlısı...