Fetöye ne istedilerse veren, yollarda beraber yürüyen, Türk lirasına Türkçe olimpiyatı bastıran, milletvekillerinin heyet halinde Pensilvanya ziyaretleri yaptığı, birlikte TSK'ya operasyon çektikleri akapenin ne hikmetse hiç fetöcü olmamasıdır.

Emin Çölaşan'a bile fetöcü deniyor bu memlekette amk.
Hukuk iktidarın resmen fahişesi olmuş. Çomar seçmenleri de alkış tutuyor bu salaklığa.
avukat olsam pazarda limon satardım bu ülkede..

bu adalet sistemini mesleklerine ve kendilerine yedirebilenler pekala devam edebilir tabii..

hatta tivilere çıkıp ahkam kesebilirler de isterlerse..
yavuz hırsız ev sahibini bastırıyor anladık da sivil toplum örgütleri, muhalefet ve toplum neden izliyor kardeşim?
yetkili biri gerekli açıklamaları yapıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=6PmbFwlSBpk
Allah affetsin diyerek yüce yaradan huzurunda temize çıkmayı başaranlar için bu tür suçlamalar hiç hoş değil gibi.
Ne garip değil mi? Hatta daha ilginci var, FETÖ'nün siyasî ayağı bir türlü bulunamıyor. Her yere yayılmış olan örgüt, yalnızca siyasete yayılmamış.

Allah allah, çok garip.
Müthiş tespit. En iyi mücadeleyi de onlar yapmış he bir de... Milletvekilleri bakanları fettoş'a laf edeni kınıyorlardı. Meclislerde övüyorlardı.
Gün olup devran dönünce, yönetime başkası geçince bu muhafazakarların emdikleri sütler burunlarindan gelecek.

Suçlu olanın da olmayanın da.

Bunu ben yapacağım demiyorum, bu benim gözlemim.

Kötü olan ise binlerce akp'li olmayan muhafazakar var, onlar da zarar görecek.
adaletle hükmeden tilki olduğunda piliçler daima suçlu bulunacaktır. .thomas paine.
Hiç bir fetöcü şu anda akp'ye oy vermeyeceğine göre sadece akp'lilerin arasında fetöcü olmayacağı doğrudur. Geçmişte böyle değildi tabi ki ama geçmiş geçti.
Bop eş başkanına oy verenlerin müslüman olması gibi bişeydir.
Onlar kandırılmış.
Allah da millet de af etti.