bugün

Genisligin en son noktasidir artik. Hangi sozlukte yazarsa yazsin, bir bayan sozluk yazariysa ben onun samimiyetinden ve edebinden suphelenirim arkadas. Iste bu hatunlarla evlenen midesizleride gordu bu gozler. Ulan o kadin kimbilir kac tane tanimadigi erkekle yazisti o sozluklerde. Kimbilir kac seks mevzusu dondu.
caiz değidir, evlenilir. beraber başlık açarsınız artık.
Büyük şanstır.
Hep diyorum, alın çiçeği çikolatayı gelin.
doğru bir karar değildir, bir tanesi hariç ona da ben teklif edicem.
sözlükteki sosyal hayatında başarılı olamayan, kendine normal hayatta sevgili bulamayan yazarların aklındaki düşüncedir.
Hayalimdir. ilgilenenler kırmızımı yaksın.

(bkz: kadın dinsiz üni mezunu güzel istanbullu yazar)
sözlüğün kuruluş amacıdır.

sözlüğün yarısı çeyrek taksa, uuu beybi.
(bkz: uludağ sözlük ile evle beni)
yokluğun böylesidir. Kaç kişi o kıza artı oy verdi aboo... Yapmayın efendiler. Gidin evlenme programına daha düzgün kızlar bulursunuz o derece.
evlenilmesi durumunda bolca fav alacak. bolca entry girilecek olay silsilesidir.

(bkz: bir yastıkta kocayın)
diğer yazarlar olarak düğününüze gelip

"size küçük entry ler takabileceğimiz"

eylemdir.
Yakında gerçekleştirebileceğim eylem.
Daha ilişki bile yürütülmeyen sözlük kızıyla, evlenmek he?

Baştan sona hatadır.
sözlüğe geliş sebebimdir. hayırlı bir kısmet çıkmadı henüz.
kız için de sözlük erkeğiyle evlenmektir.

yani o kız ne kadar hede hödöyse sen de aynısın. milletin kendini iyilik meleği görüp elaleme saldırması da ne acayip iş lan.
Hepimiz harunuz beyler yine de siz bilirsiniz.
neden olmasındır. ama buradaki kızlar garip insanlar. bir günleri bir günü tutmuyor. bir gün konuşup bir gün uzak kalanlar. kafada mı var bilemedim. evlensen ne olur bilinmez.
olmaması için hiçbir sebep olmayan eylemdir.

gayet de mutlu olunabilir. ten uyumu ve mental uyumdur önemli olan, platform herhangi bir şekilde kriter değildir mantıklı insanlar açısından.
Mümkün değil gibi gelen.
Yahu kız mi yok dışarda? ha ho ha ho.
mallıktır.
esiniz olacak kisi nerde, ne zaman karsiniza cikacak hic belli olmaz.
allah gonlunuze gore versin.
benimle kim evlenecekse gerçekleşecek bir olaydır, çünkü ben bir sözlük kızıyım.
yalnız ben daha evlenecek yaşta diilim.
bir sözlük kızı için de, bir sözlük erkeğiyle evlenmek olan durum.
beqar qızlar eqlesin.
yapılan teklifleri kabul etmediğim için yaşıyamayacağım bir olay.

ben kim evlenmek kim, ben ne alaka evlenmek, yazık yavrum kıyamam sana, çok genç dul kalırsın, mutlu olma özürlüyüm ben, herşey oldum mutlu olamadım bu nicki de haybeye almadım.
Para ödülü var mı?