bugün

mikroplu beyin beyanatı. ya kızın (kim olduğu ne yaptığı umurumda değil) kafası kesilmiş daha ne istiyorsunuz anlamıyorum, allah belanızı....!
bir delinin kuyuya attığı taş misali gündemi meşgul eden ifitra, yalan, dolan her neyse.

şerefsiz bazı internet sitelerinde ise bu haber verilmiş altına da kızın kısa şortlu resmini koymuşlar.
koydunuzda ne oldu lan ne gecti elinize..

orda bir sex lafı var hemen acık bir resim koy on numara okuyanında aklına kötü şeyler gelsin oh ne güzel...

nasıl bir zihniyet lan bu..
hayatında hiç hata yapmamış! olanların söyleyebileceği bir sözdür.
farz edin ki aktif bir cinsel yaşamı olan normal biri münevver.

ne yapacaktınız, yaşasaydı recm mi yapacaktınız?
cem garipoğlunun muhtemelen münevveri kafasında canlandırış şekli
(bkz: zeytinburnu sürtüğü)
hayatı boyunca bencil yaşamış , düşünme yetisini kaybetmiş insancıkların yorumudur bu saçma başlık.gerçi pek sayın başbakanımızın ''Kendi başına bırakılan ya davulcuya ya zurnacıya"... demesi bu insancıklara bu başlığı açabilme gazı veriyor.bu tip insanlar karşıdan karşıya yaya geçidinden geçerken ezilen bir kişiye bile ''aq kerhaneye gidiyordu allah belasını verdi '' diyebilirler... *
medyanın bize tamamıyla masum bir genç kız imajı çizdiğinden şikayetçi bünyenin, bizi hayvanlardan ayıran tek özelliğin sadece düşünmek değil aynı zamanda ahlak olduğunu unutup, hayvan gibi davranıp kıtır kıtır kesilen bir insanı espri malzemesi olarak görecek kadar duyarsız ve cool bir adam olduğunu gösteren yazarın yorumudur.

bu adam böyle insan kesilmesi bebek tecavüzü eşşeğin zikini kendine koymaktan falan tiksinmez extreme olarak görmez. o nasıl bir çevrede büyümüşse artık, kıtır kıtır insan kesmek yeni doğmuş bebeği kıyma makinesine atmak, muslukçu bahçıvanla evde ailecek seks partileri düzenlemek sıradan olduğundan, münevverin başına gelenler onun için gündeliktir.
(bkz: iğrençsiniz ibneler)
(bkz: rahat bırakın lan kızı)
bu kadar sığ bir yorum olamaz;
"güya sevgili cem ve saz arkadaşları seks objesi olarak kullanmışlar kızcağızı. hatta garipoğlu ailesi bile oradaymış. aşçı bahçivana, bahçivan şoföre, sonra hepsi hizmetçiye gibi ütopik bi durum var ortada.
doğru olma ihtimali sikimde bile değil"
e ulan dost; başlıkla çelişiyorsun sen, madem s..nde değil ne diye başlığı açıyorsun sen?
(bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)
(bkz: bir insanlik belirtisi olarak ölüye saygi)