O bana ait mesajı veren kadındır. Dişilere bu mesajı verme derdine düşüyorsun anladıkta komik oluyorsun be kadın!
( bkz: aşk )
"ah öyle bir karımız yok ki." dedirtir etraftakilere.

(karı mı? noluyo lan bana? 20 yaşında karı değil sevgilimiz olur hehralde.)
Bırak karıyı öyle sevgilim bile yok anasını satayım.
Ben bu adama aitim mesajı da veriyor olabilir, elinizi sıkı sıkı tutması hep ondan.
Sekse doymayan kadındır. Aman başka "birşeye" sıkıca sarılmasın da elalemin içinde!
ortamdaki kadınlara ' şu adam benim yan gözle bakanı oyarım, bacaklarınızı koparır ağzınıza sokarım ' imajı veren kadındır. ay bi de pis kıskançtır o. biz bilmiyoruz sanki yalnız kalınca adama köpek çektiğini. seni pis sahtekar*
erkeğini irrite etmekle beraber aynı anda da hoşlandıttırtan kadındır.
Çok güzel duygular uyandırır. Yapış yapış olsa bile o an çok iyidir.
güldürüren kadındır. Ulan madem bu kadar "bu adam benim" pozu kesmeye çalışacaksin, zekice yap bunu değil mi. Milletin gözünün içine bakarak bağıra çağıra sarılıp öpenler de var. Evlerden ırak.
kıskanan kadındır, bir o kadar da seven.
O benim, benim!
Bana ait, bana özel, bana yaratılmış!
Tapum bile var!!
Diye sesssiz haykırışlarda bulunan kadındır....
Cicidir aslında ama abartır işte....
Ses ve kalabalık fobisi olan kadındır.

Ki genelde adam kendisi kızın elini filan tutar "sakin ol geri adım atma" mesajı vermek için.
Kocasina "myyyy preeciooussss" tarzi bir gollumvari hareketle yapisan kadindir. Yuzuk onundur o halde kocada onundur.

son soyledigim suna benziyor 1. Dunya savasinda almanya yenildigi icin bizde yenik sayildik.
Sahiplenme duygusudur.
çeşitli muadilleri olan ve çeşitli hal/hareketleri olan kadınlardır. tamamen sahiplenme ve olası rekabet güdüsü.

valenin aracınızı getirmeye gittiği esnada, yanınızdan geçen alımlı kadınların sizi kesmesi üzerine partnerinizin saniyenin 1/10'dan daha kısa bir sürede size sarılması ve sizinle tek bir organizma olma çabasına girişmeside bu duruma örnek gösterilebilir. kas kuvvetinin sınırlarını aşan bu doğa üstü kuvvete maruz kalan erkek kişi ise, ağrıyan kaburgalar ve sızlayan et sancıları ile aracını sürmeye çabalar. böyle kadınlar çohh hojturr.
ortamdaki diğer kadınlardan elektrik almasın diye topraklama yapıyordur.
Kiskanctir. Yanindaki insani huzursuz eder.