bugün

sakallı faruk ve göbekli emrah a yazık olan yarışma. adamları tongaya düşürdünüz lan. sabahtan beri şunları izliyim diye bekliyordum. pehh pehhh.
saçma sapan sorusuyla bu akşam tavan yapmıştır.

acun bi kerametle (olağanüstü durumla) paralarını kurtarmıştır.
ve an itibariyle straples elbise giyip çekiştiren acayip iki kızın geldiği yarışma. te allam.
etek giyen yarışmacıların aşağıda paraları bekleyen güvenlikçiler ve kameramanlara çalıştığı yarışma.
bu kadar biliyormuş gibi görünüp bilmeyen kızları çok mu aradıklarını merak ettiğim yarışma. dizi uyarlama deyince aşk-ı memnu mu çıkacak sandınız?
daha ilk sorudan sıçan iki dümbelek kız yarışıyor şu an. ah bee katılacam sonunda bu yarışmaya.
saçmalamalarından benim utandığım yarışmacılara sahip. ne olur sus be kızım. babam bile "sus be kadın" dedi o derece.
http://www.flashoyna.net/...-1-milyon-canli-para.html

buradan oyuna ulaşabilirsiniz. soruların bazıları gerçekten kazık.
katılım formu abudik sorulardan oluşan yarışma. çılgınlığınız ne diye sormuşlar. sana ne lan?

o değil de abicim bi yarışmaya katılan kızların hepsi mi bu kadar boş konuşur ya. sizin yerinize utanıyorum. susun.
katılma kriterleri arasında gerizekalı olma şartı aranıyor sanırım.
bu yarışmaya katılmanın ön şartı sanırım salak olmak ve hiç susmadan saçmalayıp, seyircinin beynini sikmek.

neredeyse şimdiye kadar gördüğüm bütün yarışmacılar tam anlamıyla salak imajı çiziyorlardı.
mesela şu an yarışmakta olan iki tane kız var. aynı modelden farklı renkli elbiseler giymişler ve gerçekten saçma sapan konuşuyorlar. birkaç dakika izledim ve hiç susmadılar. yok yani, 1 milyon tane kelime kullanıyo kızımız, ama anlattığı şeyi üç kelimeyle de gayet güzel anlatabilirsin. "çok konuşunca zeki görünüyorum" diye düşünüyorlar sanırım. ama çok konuşmanın zeka yüksekliğinin hiçbir alakası yok maalesef. bir de sanıyorum ki engin altan düzyatan karşısında iyice moda girdiler. heyecandan iyice zıvanadan çıktılar.

o değil de, allah engin altan'a sabır versin.
adam ne yapacağını bilemiyor bazen. onlar konuşuyor ve kendisi çaresiz bir şekilde "ne diyo la bunlar?!" dercesine suratlarına bakıp, zoraki gülümsüyor. zor, çok zor.
şu anda dostoyevski okumadığını gururla anlatan ve harry potter'ın yazarını bilmeyen 2 üniversite öğrencisi yarışmacının olduğu yarışma.

bilmiyorum sözlük. millet mi ahmak ben mi fazla biliyorum anlamadım. hani şu an katılsam 1 000 000 lirayı kısa sürede iç etmiştim.*
iticiliğin sınırlarını zorlayan iki bayanın an itibariyle yarıştığı programdır.
cidden para kolay kazanılmıyor hacılar, yakışıklı engin kardeşimiz ne hatunlara katlanıyor sırf para için ulan, yazık adama.
pınar adlı yarışmacının her cümlesine "yeme" fiilini iliştirdiği yarışma. ya bir yeter gözünüzü seviyim. üstüne ben para vericem yeter ki susun.
yarışma programı.

şuan da yarışan pınar ve çağla isimli iki gerizekalı bu akşam yüzyirmibeşbinlirayı kazanırsa bende bu gece uyumam, sabaha kadar düşünürüm arkadaş.

edit: veeeeeeeeeeee kulaklarımızın pasını silen moonlight sonata parçası ile uykusuz bir geceden kurtulduk. neden bu kadar sevindim ki ben şimdi? bana giren çıkan mı var acaba? *
artık para kazandırmayan* yarışmaların yerini para kazandıran yarışmaların aldığını gösteren programram.. varsın kolay soru olsun, insanları sevindiriyor ya o yeter...
iki kızımızın(içimden saymak, sövmek geliyor) para kazanamadan ayrılacağı yarışma. kazansalar hırsımdan ölürdüm herhalde. kendilerini öpüyorum. enginciğmin beynini si.tiler bu gece.
paranın miktarı büyüdükçe programın adı da halk diline doğru kaymaktadır efendim..

(bkz: kim 500 milyar ister)
(bkz: 1 milyon canlı para)
(bkz: 2 milyon almayanı sikiyolar)
çağla ve pınar'ın biraz sonra zıçtıklarına şahit olacağımız yarışmadır. Zira TTK, TDK'dan önce kurulmuştur.
Surat ifadelerini görmek için sabırla bekliyoruz efendim. Reklamları bile izliyoruz, kaçırmayalım diye.

(bkz: işini bilmeyen çavuşlar döner kıçını avuçlar)
çağla ve pınar kardeşlerin beyinleri yerine çenelerini çalıştıkları program olmuştur.

var mısın yok musun zannedip gelmişler bence. "hissediyorum" "kutum" "seni çok seviyoruaaam biliyosuaan" "büyük hissediyorum ama aç dersen açarım" falan diyecek tipler tam.

bir de o fizikle artiz artiz giyinip gelmişler, çene de motor gibi, tam var mısın yok musun yarışmacı profili.
zigonu bilmeyen boğaziçi üniversitesi mezunu bir kızın katıldığı yarışmadır.
benim için canlı para budur.evet.
canlı yayında hatalı soruyla para kaybettiren yarışma programı.
http://1milyoncanliparaka...-bin-tl-kaybettiren-soru/
Ablamın anneme 'Anne gel katılalım şuna 25000 lira alsak bile kardır şu sorulara bak ya!' dediği yarışmadır.