bugün

yarısmacı olabilmek için tipimizin kayık,değişik,şeytan çarpmış,ibneye benzeyen vs. biçimde olması gereken program...
yarışmacılar 300 bin lirayla girdikleri son soruyla veda ettikleri yarışma.
an itibariyle tom ve jerry'nin yakın arkadaş olabileceğine ihtimal verebilen şahısların bulunduğu yarışma.
Tom-Jerry... Kedi-fare... Yakın arkadaşlığa meyilli(!) iki hayvan...

Hoşsunuz ama bu kadar boş olmak zorunda mısınız sayın bağyanlar?
of allahım of allahım ya oyunda bana kimse karışmasın diyorum ama kediyle fare tom ve jerry bunu dedem bile bilir ya bu kadar mı salaksınız p*ç ettiniz parayı.
iki adet güzel ama salağın yarıştığı program.
an itibariyle yarışan 2 tane güzel ve bir o kadar da gerizekalı moron kızın haline bakarak vah gençlik vah dediğim durumdur.
yuhhhhhhhhhhh fatma girik mi diyor yok artık.
an itibariyle doğru cevap vermişlerdir.
kaşığı ağzına götürmekten aciz mongolların yarıştırıldığı sirk.

(bkz: freak show)
aptallığın ne kadar itici birşey olduğunu kanıtlamak için yarışmaya katılan iki süper hatta oscarlık oyuncunun katıldığı programdır.
Demek ki bunlara Serdar Ortaç soracan, Murat boz soracan...

1 milyonu küfeye koyup götürürler yemin ediyorum. ilgi alaka meselesi...
mülakatlarına önümüzdeki hafta içi gideceğim yarışma...
(bkz: paranin canlisi da mi vardi la)
(bkz: uluslararasi para haklari komitesi)
benim bu tv programından anladığım tek şey engin altan düzyatan'dır. fazla söze ne hacet!
cicişlerimizin "umman'a aşinayaaaaz" diyerek veda ettikleri yarışma. allah'tan aşinasınız.
güzelliğin para etmediğini birkez daha ıspatlayan yarışma.
dün akşamki iki gerçekten güzel yarışmacının başlık altına girilen entry sayısını patlattığı yarışma. herkes aptal bu kızlar diye yazmış, ama sonuna kadar da izlemekten vazgeçmemiş kendilerini. *

(bkz: osuruğa gülenin osuruk kadar aklı yoktur)
şuan bünyesinde iki arazayı yarıştıran program. Allah akıl fikir versin.
acilen güvenlik sertifikası alıp başvurmak istediğim yarışma. yanlış duymadınız güvenlik sertifikası alıp iş başvurusunda bulunacağım.
dakika itibariyle yarışan ikili canıma can katmıştır.gecelikle canlı yayına çıkmasını çok takdir ettiğim böyle cesaretli insanları türk halkıyla buluşturmayı kolaylaştıran hoş yarışmadır.
şuan gecelikle gelen bir kız ve hiperhidroz hastası bir kişinin yarıştığı yarışma.
bir tane engin altan için izlenen yarışma. gerisi fos.
--spoiler--
an itibariyle yarışan yarışmacılar her an canlı yayında sevişebilir.
(kızın kıyafeti ve fıtratı buna müsait)
--spoiler--
show tv'nin bu yarışması başbakan recep tayyip erdoğan'a bildiğin giydiriyor.

soru: başbakan recep tayyip'in "ucube" olarak nitelendirdiği heykel hangi ilimizdedir?
güncel Önemli Başlıklar