bugün

Bir kız değil, genel olarak bir insanın yalan söylediğini anlamak için dedikleri ile alakalı sorular sorun. Genellikle çelişkili cevaplar verecektir.
Ayrıca ufak ufak yem atın, sanki yalan söylediğini çakmışsınız gibi imada bulunun. Gereksiz sinir yapıyorsa ve olayları daha da karmaşık hale getirerek tekrar ediyorsa büyük ihtimal yalan söylüyordur.

Doğru söyleyen insanlar basit konuşurlar. Yalan işin içine girdiği zaman konu karışır. Çünkü beyin yaşanmamış bir olayı izah etmekte zorlanır ve bunun neticesinde oradan buradan hatırlanan ve uydurulan şeyler anlatıya karıştırılır.
yalana inandığınız halde hâlâ sizi o yalana ikna etmeye çalışıyorsa yalan söylüyordur ya da olduğundan daha umursamaz davranıyorsa da yalan söylüyordur.
Kurana el bastır.swh.
arkadaş sizin burda bahsettiğiniz el kol hareketlerini ben normal konuşurken bile yapıyorum. sağa sola bakmak göz kaçırmak. dikkati dağınık insanım ben.
yani oraları es geçin bu söyledikleriniz amatörler için geçerli.
karşınızdaki iyi yalan söylüyorsa anlayamazsınız. öyle ki söylediği diğer yalanlara inanmanız için bilerek bir yalanını yakalatır dikkati başka yönlere çeker, siz o basit yalanla uğraşırken karşı taraf büyük yalanları çoktan yutturmuştur.

yani bunun yöntemi yok sevgili yazarlar, karşınızdakinin karakterine kalmış bir durumdur.
bir anda çok konuşup, yalanı laf arasında yutturmaya çalışır kimisi.
tam çakal. ama muhtacız.
(bkz: Anlayamazsınız) boşuna yorulmayın derim ben.
Kişiden kişiye değişir.ama kimi saçıyla oynar kimi tırnaklarını yer hızlı konuşur çok konuşur hatta kimisi kızarır!
ben tespit ettim. çok sakin bir şekilde hatta normalden daha saki şekilde cevap veriyorlar. ama hakikaten doğru gözünün içine bakamıyor tam söylediği anda.
"herhangi bir konuda herhangi bir şeyler söylemesinden anlarım" cevabına sahip sorudur. biz erkeklerde sık sık yalan söyleriz bazı zamanlar hiç ihtiyacımız olmadığı halde hemde. kadınlarda bu oran çok daha yüksek elbette..

ismi ne olursa olsun bir kadın ve bir erkek arasında yaşanan ikili ilişkilerde erkek 5 konudan 1 tanesinde yalan söylüyorsa kadınlar 5 konudan 3 tanesinde yalan söylüyor. şimdi kalkıp burada uzman gibi ahkam kesmek haddime değil elbette sadece her gün etrafımda gördüğüm olaylardan çıkardığım sonuç bu. sanırım bunun sebebi de kız çocuklarının yetiştirilme tarzı. aileler her zaman kız çocuklara hesap sorduğu için onlarda özellikle erkekler ile olan ikili ilişkilerinde sürekli masum olduğunu daha doğru anlatma şekli ile her şeyin olması gerektiği gibi olduğunu kanıtlama çabasına giriyor.

küçük yaşlardan beri her attığı adımda hesap sorulursa ve sürekli o kafasının içerisindeki tilkiler bizzat ailesi tarafından beslenince ortaya böyle bol azotlu neticeler çıkıyor işte. sadece ailesi değil aralarında hiç bir gönül ilişkisi olmasa sadece arkadaş olsalar bile erkeklerde hesap sorarmış tarzında yaklaşınca film kopuyor sanki. biraz çingene ruhlu olan kadınlar erkeği bastırırken bu ruha sahip olmayanlar karşısındakini ikna etmek için yalana başvuruyor *
gerçekten mi diye sorarım. evet cevabını alırsam doğrudur hayır diyorsa yalandır. ne kadar da saf, temiz bir insanım ben ya.
(bkz: anyalamazsınız)
Erkek olsa kızarır, bozarır, sesi kısılır, öksürür ama bir kız hiç çaktırmadan size bir ömür yalan söyleyebir.
Not: canım yandı.
Sözlükteki ablalar üzerine alınmasın lütfen.
Sen doğru ol eğri belasını bulur.
anlayamazsınız arkadaşlar, acayip zekice yalanlar söylüyorlar. erkek milleti olarak da az salağız bu meselede.
çok kolay anlarım.
gözlerinin içine bakıp seni seviyorum dediği an.
bu günlerde gözlerde yalan olmuş be.
Ben hep anlarım kızlar genelde yalan söyler çünkü.
biri de çıkıp bu kızlar neden yalan söylüyor demiyor ya, anlama amk.
seni seviyorum cümlesinden önce ve sonra gelen 5 cümlesi. hatta seni seni seviyorum cümlesi bile yalandır.

niye bunalıma balğadıysam.
Anlayamazsınız. Bu orosbular muazzam yalan söylerler. Yalanı iyi söyledikleri için asla ispat edemezsiniz.

Ama bu fahişelere sor, ayy irkekler çok yalan söylüyyo.

Çünkü erkek yakalanır. Söyleyemez.
ellerini baldirinin altinda sakliyosa bilin ki yalan söylüyordur.Gözler kalbin aynasıdır anlaşılır .
Güler.

Saçıyla oynar.

Dudağıyla oynar.

Sinirlenir.

Kollarını bağlar.

Oturuyorsa ayaklarını sallar.

Bakışlarını kaçırır.

Sesi titrer.

Konuyu değiştirir.

Parmaklarıyla oynar.

Ayağını yere sürter.

Gözbebekleri büyür.

Kızarır.

Nabız artar.

Nefes alış verişi artar.

Korkarak bakar.

Alakasız şeyler söyler.

Yapmacık davranır.

Omuzlarını kaldırır.

Konuşmadığı Zamanlar dudakları kapalıdır.

Birşey içmek ister.

Elleri titrer.

Zihin kas kordinasyonu bozulur.

Güven verici ifadeler kullanmaya Çalışır.

Soruya soruyla cevap verir.
kızların yalan söylediğini anlamak çok kolaydır. çünkü 100 sözlerinden 99 u yalandır. önemli olan doğru söylediğini anlayabilmektir.
görsel
iki gün sonra söylediği yalanı unutup çelişkili konuşup kendini ele verince. Bende öyle oluyor en azından, henüz ortaya çıkmamış bir tane bile yalanım yok.