bugün

bir merdiveni ikişer ikişer çıkıyorsa bakire değildir.
Lan onlar nasıl taktik merdiveni 3 er 3 er çıkarsa hamile o zaman. 5 er 5 ere girmiyorum bile.
Yüzleri daha bir kadınsı, vücut hatları tamamen oturmuş oluyor genelde.
Merdiven trabzanından kayarak iniyorsa kesin patlaktır.
Konuşurken sümügunu yiyorsa bakire değildir.
bisiklet kazası geçirmişse...

üzgünüm dostlarım herşey için geç kalmışsınız demektir.
yazı tura oynayın, yazı gelirse kesin patlaktır. tura geliyorsa sadece oral seks ile yetinmiştir. *
memesi büyükse bakire değildir.
Bak mesela kız kardeşin varsa kesin bakiredir . Çünkü ona öyle birşeyi yakıştıramazsın . Ama başkalarına yakıştırırsın . Sorun senin zihniyetinde yani .
Öyle bir çabaya girdiysen zaten bakire aramaya hakkın yoktur. Gözlerine bak. Gözleri söyler ne olup olmadığını. Vajina sevdasından vazgeç. Üremek için değil insan olmak için seviş.
anana sor delikanli o iyi biliyordur . amk boyle dusukluk olur mu lan haysiyetsiz.
bakıyorum da hepiniz uzman olmuşsunuz.
(bkz: jinekolog olan yazarlar)
Leğene yatırın baloncuk çıkıyorsa eğer patlaktır en yakın bisikletçiden gerekli malzemeleri alın ve yamayın.
Onu bunu bilmem de bir yazarın mal olduğu açtığı başlıktan anlaşılır.
Karadenizliyse büyük ihtimal...

Sanki biraz oynak oluyorlar da...
sıçtığı bok pembeyse bakiredir. Zira kızlar pembe sıçar.
Patlak kızda utanma diye birşey olmaz. Hep ilgi bekler, gündem olmak ister.
ona minik sürprizler yapılarak.
su dolu bir kaba konur ve hava kaçırıp kaçırmadığı test edilir. su kaçırıyorsa bekaretini kaybetmiştir
doğru yere bakarsan anlarsın.google da bakire ve olmayanın farklarının olduğu görseller var arat. karşılaştır.nereye bakacağını anlamadıysan boşver elinden geleni yapmaya devam et.
acip bak bakalim usta.bu zamana kadar her sey yolunda gitmis mi.
Bacaklarına bakın. Bacaklarının duruşuna, oturduğunda aldığı şekle, yürüyüş biçimine ve adım atışına.
Güneşe çıkarıldığında üstüne kezzap dökün. Eğer duman çıkarsa bakire dir.
25 yaşıma kadar kaşar görünümlü bütün hatunların bakireliğini korumasıyla fark ettim ki, efendi hatunlar daha fazla sevişmeye yöneliyor. aslında seviştikleri için kendilerini suçlu hissediyorlar ve efendi hanımefendi takılıyorlar. fakat bakire olanlar bütün kaşarlıkları yapıyorlar. yapıyorlar çünkü kendilerince bir güvenleri var.
çok flörtöz, böyle mikmikmik yılışık concon ise kesin bakiredir ya da hayat kadınıdır.
normal böyle düzgün bildiğimiz insansa o zaman bakire değildir. akıl sağlığı yerindedir. olgundur. candır bu can.