bugün

diğeriyle kıyaslanır mal gibi yine ortada kalınır.
Sevgi, aşk bunlar öyle isteğe bağlı olarak gelişebilecek şeyler değil. He ama sevgilicilik oynamak dersen o olur bak.
Seçilmemesi gereken yoldur. Çunku olan kişinin kendisine olacaktır.
ileride pişman edecek eylemdir. bende yaptım ve pişman oldum yapmayalım böyle şeyler kendinize zarar.
aslında o'na her gün yeninden aşık olmaktır. ölümsüz sevdik demek ki...
Kızı unutmak için başkasını sevemezsin, Şayet baskasini seversen demek ki kızı sevmemişsin dir. Gece gece ne edebiyat yaptım be.
Kendini kandırmaktan başka bişi değil. Bi keresinde denemiştim böyle bişey yapmayı fakat seveceğin insanı seçemiyorsun ki.. Gönül işi bu mantık işi değil!
Dünyanın en aptal eylemidir. Herkesin yeri farklıdır kardeş.
rusa gitsen neyse de sevmek ayrı bir şey. ha deyince sevemiyorsun.
yaşanan anlar neden unutulsun ki. onlar artık bizim olmuştur ve filmi tersine sarmak mümkün değildir.
Elden gelen bir şey yoksa Unutman gerekeni unutmak mecburiyetinde isen, kaderin önüne geçemiyorsan mantıklı hareket etmek durumundasın. Allah o kafayı o aklı sana saksı niyetine vermedi. Hayatını zehir et diye de vermedi. Sevdim dediğin Herkes senin kadar mert ve yürekli değilse, salaklık etmenin alemi yok. Tabiki başkasını seveceksin. Kimse bulunmaz hint kumaşı değil. Kalbine gömeceksin, önüne bakacaksın, hayatını onsuz da yaşayacaksın. Senin için daha iyisi vardır. Hakkında hayırlı olsaydı senin olurdu. Demek ki değilmiş. Sen allahtan daha iyi mi bileceksin? Taksime rıza göstereni allah daha iyisiyle mükafatlandırır. Cenabı allah herşeye kaadirdir. Yeter ki sen hak et ve istemesini bil. Rabbin müdahili olduğu yerde başkasına eyvallah etme.
yağmurdan kaçarken doluya tutulmak olur.
genelde tam tersi bir erkeği unutmak için başka erkekle beraber olurlar.
gerçekten sevmiyorsa haksızlık edip karşısındakinin hakkına girmektir. şimdi hep derler ya erkekler çabuk unutur diye aslında öyle bir şey yok. bu kadınların kendi çabuk unutup kısa bir süre içerisinde başka denizlere yelken açmalarını erkekler yapıyormuş gibi bizim sırtımıza yüklemeleridir. erkek sevdiği zaman eğer ki ayrılmışlar ise çok daha uzun süre orada takılı kalıyor. kadınlar çok daha kolay unutuyorlar çok daha kolay başkalarına aşkuğğğmm sevgülümmmm diyorlar hatta senesi dolmadan başkaları ile evlenebiliyorlar. o yüzden er kişi ayrıldıktan sonra başka bir kadın ile birlikte olacak ise belli bir süreyi aşıp ilişkiye başlayacağı zaman temiz kafa ile başlayıp karşısındakini gerçekten sevmeli. yoksa o ilişkiden hayır gelmez kadını da mundar eder.
nazlı'yı unutmanın yolu demet'ten geçer.
(bkz: borcu borçla kapatmak)
Çivi çiviyi söker.
bir ilişki bitince hemen yeni bir ilişkiye başlarsanız bir süre sonra bir bakmışsınız eski olan hala aklınıza geliyor. o yüzden bir müddet beklemenizi tavsiye ederim. ayrılığı sindirdikten sonra yeni ilişkinize sağlam bir temel oluşturabilirsiniz.
Bir kızı ancak başka bir kız unutturur demektir. Katıldığım bir durumdur. O kadar sevgiden vefadan yoksun kalıyoruz ki bir gülümseme bize dünyaları veriyor. Lakin unutmak için yapmayın bunu hoslanip ciddi bir yola devam etmek için yapın.
ibneliktir yapmayın.
sonra da o başkası dediğin kızı özlersin
(bkz: bruh moment)