bugün

entry'ler (80)

vedalaşmak

Vedalaşmak öyle kolay bir iş değildir. Hele ki sevdiğin bi insandan vedalaşıp ve bir daha yüzünü göremeyeceğini bildiğin halde gitmek yüreğini söküp atmak gibidir. Ben yüreğimi söküp attım sözlük. Hemde son kez birbirimize sarılıp, öpüşerek, saçlarının kokusunu hapsetmek istercesine çekerek vedalaştım sevdiğimle. Zor da olsa bazen en doğru kararın yollarınızı ayırmak olması ne kötü bir şey...

değiştirmek istediğiniz huylarınız

Değiştirmek istediğim huylarım değil de bi hayatım var. Ben babasız büyüdüm ve babamdan çok fazla şey çektik. Ben daha küçüktüm tabii aklım ermiyordu ama küçücük bir çocuğun şahitlik edipte piskolojik olarak kaldıramayacağı şeyler gördüm. En büyük eziyeti gariban anam çekti. Babam eve sarhoş gelir anneme döverdi her gün. Bazen sigara parası olmadığı için ya da rakı parası bulamadığı için bazen de öyle zevkine dövdüğü de olmuştur belki.. Evdeki eşyaları satıp içkiye yatırırdı. Annemin sakladığı altınları bulup satardı. işte sözlük böyle bi insandı benim babam. Hala insan sıfatını kullanabiliyorum ona karşı. Çünkü onu affedebildim. En büyük cefayı annem çektiği halde şuan hala babama yemek yapıp bizim aracılığımızla gönderiyor. Çünkü babam şizofren hastası ve kendi yemeğini kendisi yapamayacak kadar uyuşuk durumda. Kullandığı sakinleştirici ilaçlar yüzünden. Anneme hep hayran olmuşumdur. Zamanında bu adamdan çekmediği çile kalmadığı halde hala onu düşünür ve yemek verir. Ne olursa olsun o sizin babanız der bize. Sözlük 22 yaşıma geldim. Üniversite okuyamadım bıraktım. 3 ablam 1 abim var. Ablamlar evliler ve çocuk sahibi hepsi de. Her gün yeğenlerim bize gelir ve birlikte oynarlar. Ama hepsi bir araya gelince kıyameti koparırlar ve bunların hepsiyle her gün abim ve ben uğraşıyoruz. Artık bu hayatı yaşamaktan sıkıldım. Evde odama çekilip iki dakika kitap okumak imkansız çocukların gürültüsünden. Artık hiç huzurum kalmadı bu evde. iki dakika gitar çalmak istesem yanıma gelip gitar çalarken rahat bırakmıyorlar. Bahçede bi sigara içeyim desem yine aynı şekilde. Artık çok sıkıldım ve bıktım bu hayattan. Bunları neden buraya yazıyorum bilemiyorum. Azıcık olsun içimi döker rahatlarım belki diye düşünüyorum. Bunları kimselere anlatamazdım kendi öz abime bile. Nasıl söyleyebilirdim ki ablamların ve yeğenlerimin eve gelip gitmesinden sıkıldığımı. Elbette söyleyemezdim. O yüzden buraya, bu başlık altına, başlıkla alakasız olsa bile yazmak istedim. Ne olursa olsun hayat devam ediyor umarım mutlu yarınlar yakındır, umarım hayat biraz daha çekilebilir bi hale gelir. Herkese mutlu, sağlıklı ve en önemlisi huzurlu hayatlar dilerim ki huzur en çok ihtiyacım olan şey...

gecenin şarkısı

Son Feci Bisiklet-Bikinisinde Astronomi...

gecenin şiiri

Bir gün gelecek göreceksin
karanlıklarda kaybolduğunu renklerin
ve anlayacaksın, bileceksin ömrü neden kısadır kelebeklerin.
Bir gün gelecek ağlayacaksın güneşin akıp gittiğini görecek gözlerin.
ve seyredeceksin, sonra seveceksin ama bileceksin
bir yalan olduğunu kader denilen kadersizliğin
Mustafa GÜVEN

bir kadının ayaklarına aşık olmak

Fetişist bi duygudur, olabilir. Gerçekten bazı kadınların ayakları çok güzel oluyor..

Ben eskişehirde okurken sevgilimle görüntülü konuştuğumuz sosyal ağ uygulamasıydı. artık sevgilim yok skype kullanmaya gerekte yok.

en güzel 1 koku 1 ses 1 renk

En güzel koku toprak kokusu, en güzel ses kuş sesleri, en güzel renk mavi.

sevgilinize en kibar nasıl seks teklifi yaparsınız

Aşkım gel seni bi pıtpıtlayayım .

sevgiliden ayrılma nedenleri

Bu zamana kadar hep kıskançlıktan ayrıldık ve beni kısıtlamaları. Lan sen kimsin amk benim işlerime karışıyorsun. Hayır şimdi ben de kısıtlıyor olsam eyvallah. Ben ne bok yersen ye diyorum bi bok yiyemiyor andaval. Sonra da beni kısıtlıyor işte.

yazarların pişman oldukları kararları

Okul konusunda hep yanlış kararlar verdim hala pişmanım..

her şey bitti derken gelen insan

Gelse de bişi değişmez. Bu son ayrılıkta tuz buz etti yüreğimi bir daha toparlayamam. Sevemem eskisi gibi

en çok karı kız olan üniversite bölümü

iletişim fakültesi abi. anadolu üniversitesinin ki cıvıl cıvıl çok imreniyorum amk

en çok özlediğiniz kişi

O'nu özlüyorum elbet. En çokta gözlerini özlüyorum. Koca gözlerini kısınca göz kenarlarındaki o kırışıklığı özlüyorum. Sonra saçlarını, kısacık kestirdiği saçlarını. O kadar tatlı olmuştu ki çocuk gibiydi.. Dudaklarını özlüyorum bazen. Öyle güzel öpüyordu ki kısa bi süre cennete adım atıp geri geliyordum sanki. Ahh ulan özlüyorum işte geri dön...

sözlük yolu yokuştur

buranın kızları pek hoştur..

eski sevgiliye geri dönmek

kendine yeni bi hayat kuramayan insanların yapacağı iştir..

bulunan pena

bu zamana kadar bir çok penamı kaybettim. genellikle pantolonumun cebine koyarım ama kayboluyor işte. tek bi tanesini kaybetmedim o da duman grununun penası gözüm gibi bakıyorum ona...

where is my mind

james blunt ve milky chance'de güzel yorumlamışlar bu şarkıyı tabii bi the pixies edemezler.

ebced hesabıyla ruh eşinin ismini bulma testi

Gamze çıktı. Gamzeler bir de gamzeliler diyeyimde olasılığı arttırayım * Lütfen yeşillendirin mesaj kutumu *

koç burcu erkekleri ölsün kampanyası

senin koç burcu erkekleriyle ne derdin var? biz sevdik mi tam severiz fakat bi yamuk yaparsanız eğer işte o zaman affetmeyiz..

evli bir kadınla seks yapmak

yapılmaması gereken bi olaydır. kadın aranıyor olabilir. duygusuz, namussuz olabilir ama evli bi kadınla seks yapılmamalıdır. kurduğu yuvasını düşünmek lazım. kadına değil geride kalanlara yazık...