bugün

özellikle de aristokrat/eğitimli görünümlü bir erkek tarafından yapılırsa, vuruculuğu yirmi kat artacak eylemdir. kesinlikle önerilmez ayrıca.

- tankut ben senden çok hoşlanıyorum, sevgilim olur musun?
+ bir kendine bak bir de bana. mümkün mü sence ya? (ince bir kahkaha atılır)
- ...
+ gitmeden önce yediğin yemeğin parasını alayım?
- (gözyaşlarına boğulmak)
terbiyesizliktir.
Kiz masum ise kinanacak bir davranis olmakla birlikte, kizin motor olmasi durumunda kabul edilebilir bir davranistir.
kendi başınada gelebileceğini düşünmeden hareket etmek.
+ taankut?
- efendim selen.
+ beni paris'e götür bu hafta. ordan da ispanyaya geçeriz.
- siktir git!
+ ama tankut!
omur billah 7 ceddinize kufur yemeniz demektir. okumakla, yabanci ulke gormekle insan olunmuyor sonucta.
hayvanlıktır, mümkün olduğunca karşı taraftaki 'insan' kırılmamaya çalışılmalıdır.
-o oyuncak kız bebeği bana verir misin aşkım?
küt! (bebeğin g.tünü başını ayırma efekti) (ayrıca kızı kırma anı) , (şimdi reddetme geliyor).
+hayır aşkım vermeyeceğim (<--- reddetme)
(bkz: bir erkeği kırarak reddetmek)
hakedene ziyadesiyle yapılması gereken hareket. yoksa pişman eder ileride ama haketmeyen birinin kalbini kırmak en büyük günah gözümde. kız, erkek hiç önemli değil.
dış görünüşle dalga geçerek reddetmek de bu tanıma girer.

- pazar filesi gibi memelerin var be. yere değiyo. seni yanımda öyle dolaştıracağımı sanmıyorsun herhalde...?
en güzelidir. tabii ömrü hayatında her kıza evet diyebilen bir erkek anlayamaz bunu. mesela ben ara sıra halk arasında çıkıp kafelere falan gidiyorum. yahu her gittiğim kafede hemen bi kız gleip tanışmak istiyor, bazen cidden sinirleniyorum.

+ tanışabilir miyiz yaa?
- yoo
+ ama sizden çok hoşlandım
- e doğal
+ istiyorsanız sevişebiliriz de?
- hayır.
+ ya sizin olmak istiyorum
- git.
+ ayı!
- kaybol.

kızın halini siz düşünün.
ayılıktır efendim, karşımızda ki hatun kişi insandır, dolayısı ile terslemek yersizdir, insan gibi davranmak lazım, durum kırmadan izah edilebilir.
neticede hatun gelip küfür etmiyor size, güzel bir şey söylüyor, tempra moduna girmeye gerek yok... ayrıca bir kız tarafından teklif alan şanslı kişiler kervanına katılmışsını sevinmene bak arkadaşım...
bir çok erkek müsveddesi için * fazlaca zor olmayan bir teşebbüstür. öküzcanlık zaten doğalarında olduğu için. doğal halleri bile yeterli olmaktadır; bir kızı, kırmak ve de incitmek için. şimdi bunlar, böyle erkek şempanzeler gibi ıykk ıyykkk diye sevinirler; birbirlerine anlatırken yaptıkları tüm gerzeklikleri. ulan hatunu nasıl göt ettim diye böbürlenirler. akabinde de bana hatun bulun lan allahsızlar diye ağlanırlar. bir çoğu için zeka özürlüler diyorum; kızıyorlar bana. e benim şapşal şirincanlarım. bindiğiniz dalı neden kesersiniz. sonrada patlak karpuz gibi, darmadağan dolanırsınız ortalarda...*

""sakın karşındaki aptal yerine koyma!! en az senin kadar akıllıdır...""
eğer kızımız kaşarsa,erkeğin götünden ayrılmıyorsa "olmaz" cevabına rağmen,yine erkeğe yavşaklık yapıp duruyorsa istediğin kadar kır bu kızı. umrumda bile olmaz hak ediyodur zira.

lakin kızımız adam gibi duygularını sevdiceğine söylediyse ve rencide edilerek reddedildiyse, o adamdan bir hayır gelmeyeceğini öğrenmiş olur en azından, yolun başında hayatını kurtarmıştır. yoksa bir ibneyle bir ömür geçmez. evet böyle bir kızı kırıcı bir şekilde reddetmek ibnelikten ileri gidemez.kız olsun erkek olsun; hiç kimsenin karşı tarafın gururunu inciterek kendi egosunu tatmin etmeye hakkı yoktur.
bir kızı kırarak, kalbini paramparça ederek reddetmektir. lise 2 de yapmıştım, azıma sıçayım ben. tabi o zamanlar bu bana kırmak gibi gelmemişti yani şöyle ki bilgisayar illeti yüzünden asosyalliğin dibine vuran ben insanlarla adam gibi konuşmayı dahi bilmiyordum (şimdide pek farklı sayılmam da neyse) kız beni seviyormuş bir arkadaşı aracı olmuştu bende ona başkaları için güzel olabilir ama bana öyle gelmedi deyip reddetmiştim. vay amına koyam bundan büyük kırmak mı olur. o ne lan hayvan. hayatımda kesinlikle tekrar yaşamak isteyeceğim anlardan birisi budur, tekrar yaşasam asla o kelimeyi kullanmazdım. bunu hiç unutamıyorum sözlük 3 günde 1 mutlaka hatırlıyorum bunu, ve ömrümün sonuna kadar da unutamayacağım sanırım.
kırmadan reddetmenin mümkün olmadığını düşünürsek imkansızdır.

ama, ama şey diyebiliriz misal;

- daha iyilerine layıksın.*

edip: anlaşılmadı heralde. imkansızdır zira her halükarda üzülüp, kırılacaktır.
ayıptır, günahtır.
olmasi gerekendir. cunku baska seyden anlamaz bunlar. 250 gram nasilsa iyi muameleye gerek yok.
ne dersek diyelim kırılacaklardır. bunu en aza indirecek şekilde konuşulmalıdır. vicdanı rahat ayrılmalıdır reddeden olay mahalinden.
Eğer elinize top gelip alçıdaysa cinsel isteklerinize gem vurmaktır.
direk söylenmemesi gerekir. kadınlar aşkı erkeklerden çok daha dolu dizgin yaşıyor. sadece reddetmek bile onları üzebilirken, ayılık yapıp reddetmek kızı ciddi derecede etkiler. en azından böyle gönül işlerinde ayılık yapmamakta fayda var, çünkü yıkıcı oluyor.
-aşkım naber
+saol arkadaşım
-istemiyosun yani
+diş fırçasıyla sevişirim daha iyi.
kızın ayrılık sürecini bir nebze daha kolay atlatmasını sağlayabilir belki. kız kırılınca nefret eder, sevgisi ikinci plana düşer. bir iki gün ağlar sızlanır sonra kendine gelir.
kız zaten kırıksa sorun olmaz.