bugün

Çiftleşme dansı

http://alkislarlayasiyoru...i-hayattan-sogutan-dansci
Bunun sırrı gülümsemedir. Gülümseme birde yakışıyorsa pişmiş kelle gibi olmuyorsanız sonu evlenmeye kadar gidebilir.
(bkz: doğal davran)
Led aydınlatma :(
inc gibi dişlerle samimi, içten bir gülüş. Ya da gömleğin bir paçasını pantalonun içine sokmak gibi.. 1. adım hoşlanma mission complate.
etkilemeye uğraşmamak.
Size bir erkek olarak nasihatım; kendiniz olun. Yapmacık olmayın, bu kız milleti doğal organik erkek seviyor.

Deneyin, farkı görün...
kendiniz olun, sizden etkilenirse tamam ama etkilenmezse kral'ın soytarısı olmaya gerek yok.
etkilenmesi için dua etmek. zira aklı başında hiçbir kızın şebekliklerden etkileneceğini zannetmiyorum.
Yuzde 95i mal oldukları ve şu zamanda yolculuk yapıp kutuphaneye giren adamlı filmden hoşlandığı için anlamayacakları fakat dinlemekten keyif alacakları şeyler anlatın.
Masaya cüzdanı ve anahtarı koyun. Mesela ingiliz anahtarı boru anahtarı gibi. Etkileneceğine eminim.
başkası olma kendin ol. maske takma. rol yapma. özgün ol.
onu zihinsel olarak doyurmayı bilin. Edilen muhabbetten zevk alabilsin. Entelektüel birikiminizle etkileyin.
istediği güveni verin efendim.
Kızlar güvendikleri kişilere asık olurlar.
Kanıtlanmıştır.
ilmek ilmek kalbine işleyin. Hödük gibi mevzuya dalmayın. ince olun.
önce ilgi gosterin sonra köpek gibi davranın.mesela muhabbeti koyulastirin bir gün mesaj atmayın. ondan etkilendiginizi oni etkileyene kadar soylemeyin. yoksa (bkz: sikerler)
kızın 1 metre yakınında sırıtarak osurmaktır.
Hiç bir erkek bunu yapamaz.
Siz bunu yaptığınızda kızın gözünde diğer erkeklerden farklı olacaksınız ve kızı fena etkilemiş olacaksınız. Denemesi bedava.
Hiçbir çabaya gerek duymadığım yollardır.

+ selam ismin ne?
- Necati.
+ ohaaaaa sen o'sun... Bıyıkları olann. Oha yaaaaaa.
- hahhahaha
+ sevişelim mi?
- Nihaahaa...
montla sıç.
alet edavattan bahsetmek.
kendiniz olun yeter. o etkilenmek isterse zaten adınızdan bile etkilenir.
1 kızı etkilemek mi? işim yok teker teker mi uğraşıcam? ben hepsini birden etkiliyorum. sonra arasından seçiyorum bir tanesini.
Zengin olmak.
Marjinal nedir de gir konuya sonra salla birşeyler.

Kültürlü sansın..
O halde neden başlığı hortlattın bacım? Diye sorarlar adama. Adama evet.
Kız sizden etkilenecek ise etkilenir ekstra çabaya ihtiyaç olduğunu sanmam. Hatta çabalamadan bile etkilenebilir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar