bugün

kendinizi bi bok zannedin yeter.

genelde bu tiplere bitiyorlar "nerden biliyon lan göt" diyenler olabilir. tecrübelerimi aktarıyorum
güçlü karakterden geçer.
önce bu konuda anlaşalım.
gülümseyin.

kahkaha değil hayvan. dişlerini göstermesen de olur. sadece tebessüm ama içten. birde heyecan bastıysa sakın gidip konuşma biraz bekle.
fazla yüz vermemek.
kötü karakterli olmanız yeterlidir, çok zorlamaya gerek yok. yoksa benim gibi sap kalırsınız.
kızın önünde daha önceden ceplerine 20'şer kâğıt sıkıştırılmış tinercileri, laf attıkları bahanesiyle haşemat etmektir. bundan etkilenmeyecek kız hümanist ve feministtir.

tinercilerin kafalarının iyi olmadığından emin olunana dek saldırıya geçilmemelidir. aksi taktirde plan bi anda tersine dönebilir ve dayak yiyen eleman siz olabilirsiniz.
Çıkarıp masaya vurun. Kız küçük dilini yutar valla.
hiç beklemediği bir anda, iltifat edin. afallasın.

bak aklında nasıl kalıyorsun.
geniş omuzlara sahip olmaktan geçer.
aslında çok basit. konuşkan biri olmalısın. havan olmalı. etkilenirler. ben bunları yapmıyorum. çünkü ben gerçek aşka inanıyorum'dur.
ters sekiz tane 200 luk banknot.
Ona küçük dildolar alın.
bukowski den inciler etkilenmeyen kız yoktur.
sınıftan falan çıkarken kapının sıkışık olduğu anlarda usulca sürttürün arkadan etkilenecektir.
yakışıklı olmaktır.

like me...

edit : hem yahuşuhlu hem mütevazi nası bir insan oldum çıktım ben ya.
aşağıdaki başlıkları incelemesi gerekmektedir.

(bkz: kızları etkileme taktikleri)
(bkz: kızları etkileme yolları)
(bkz: pipi görünce bana bir şeyyhler oluyor diyen kız)
çıkarın masaya vurun çok etkili.

biraz ağır olun etkilenmemesi için neden yok.
Yok öyle bir söz. Bilgisayar komutu değil bu yazınca ya da soyleyince çalışsın.
Valla hiç bilmiyorum.
bir sabitliği yoktur. kadınların önüne dünyayı serin, şu tarafa sersen daha iyi olurdu der.
'sen benimsin...' demeni isterler deyince de ben mal mıyım sen kimsin be deyip trip atarlar.
sadece onları tatmin eden şey 'seni seviyorum' lafıdır. aman seni seviyorum derse sizde bende demeyin. yeni bir savaş başlangıcı olabilir aman dikkat! o cümle tamamlanıp 'seni seviyorum' olmalı. 'bende' 'aynen' falan değil.
(bkz: hmmmm nice bike)
sözlü diyaloglarda araya şiir türünden cümleler sıralayın efendim. Bu duruma alıştıktan sonra direk şiir söyleyin. Şiire etkilenmeyecek kız duygusuz kızdır.
önce kız bulmak gerekir. sonrası yavaş yavaş halledilebilecek mevzulardır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar