bugün

Bazı insanlar doğuştan bu yeteneklere sahiptir. Bazıları sonradan kazanır. Bazılarında da hiç bir zaman olmaz. (Belki erken konuştum)
kendiniz olunuz efenim. karşıdakiyle uyuşuyorsanız zaten etkilersiniz.
ama kitap ve film olayına önem verir çoğu kız. kültürünüzü belli edin.
bir de idealistlik önemlidir aslında. istediğini aldığını gösterir kızın bilinç altında adam istediğini alıyor olayı yaratırsın, elde etme çabaların hoşuna gider. e bilinç altında sen zaten istediğini aldığını yerleştirmişsindir, onu da istiyorsundur, hadi al senin olsun *
bir de meraklıysa sorduğu sorulara sabırla cevap verilmelidir. yoksa hatun kişi çileden çıkabilir.
yolda yürürken erkeğin geldiği tarafta o varsa sizin o tarafa geçmeniz de sahiplenmeye başlama belirtisi olur, hoşa gider.
Kızla konuşurken tamamen dogal ol. nasil etkilerim derdine düşme icinden gelenleri yap.

Edit: osurma, geyirme vb. Hayvanliklar hariç.
Benim de bilmediğim ve bir türlü ogrenemedigim yöntemlerdir.
Bu yolları kızlardan öğrenmeye çalışmak bu yollardan biri değildir.

Amina koyim hala hatunlarin "biz şunu bunu isteriz ilişkide" laflarına güveniyorsunuz. Sonra da niye gidip pic adamı seçti. Seçer tabii. Sen lafa değil icraate bak. Kızın ne istediğine değil ne yaptığına bak.
bu konularda yazmak adetim değildir ama bütün kızlardan duyduğum , gözlemlediğim tek vasıf kendin olabilmektir. bu kadar basit. tatava yapmıyacaksın , kendin olacaksın , rol yapıyacaksın. gerçekte ne isen o olacaksın. bazılarına çok zor gelir bu bazıları zaten öyledir...
(bkz: oyumu sırrı ya verdim)
Kartal burunlu olmak. Türk halkında pek kartal burunlu erkeğe rastlanmıyor. Muhtemelen doğum sırasında ebelerin biçimsiz tutuşlarından baskılarından falan oluyor. Avrupa'ya Amerika'ya bakın, hemen hemen karizma olarak adlandırılan şirket yöneticileri, oyuncular çoğu kartal burunludur. Çirkin tiplerin burunları ya yelken gibidir ya da sağa sola kayık.

Estetik ameliyat enfes bir çözüm.*
Etkilemek için olmadığınız gibi görünecekseniz hiç denemeyin bence. Kendinize sadık kalın. Neysen o ol. Beğeniyorsa beğenir. Beğenmiyorsa kendi bilir. Ve zaten biz kızlar yapmacık erkeklerden hoşlanmayız. Kendine sadık bi erkek daha çekici ve etkileyicidir.
olay birazda bizde bitiyordur. Neyi daha iyi yapabiliyorsak onunla kız etkileyebiliriz. Asıl ustalık isteyen iş ne zaman yaklaşılacağı gibi detayları bilmek. Bunun içinde baya bi deneme yanılma yapmak gerek.
bide çok mühim değişik bir canliymis gibi "kızları anlamak zor" derler ya ayar olurum.
hepimiz ayni bokun lacivertleriyiz. kizlarinda amina koyiyim.
Kezbanlar grubu için yakışıklı ve üçgen vücutlu olmak, Harbi grubu için de kendin olmak yeterlidir.
seninle evleneceğim demek.
sohbet edin , kıza eğlenceli bir yaşamınızın olduğunu hissettirin ve tabii kendinizden emin olun. gerisi gelir. doğru adımlar için de çekinmeyin sakın..
Kiz sana karsi bir sey hissetmiyorsa krali gelse etkileyemez o kizi. Is kizda bitiyor yazik ki erkek sacma olsa bile kizda bitiyor.
*bıyık bırakın. Kızlar bıyıklı erkeklere bayılırlar

*Mutlaka bir atınız olsun. At demek güç demektir. Ulaşım için mümkün olduğu kadar atınızı kullanın. Eve ve okula atla gidin.

*Kesinlikle bir silahınız olsun. Silah güç demektir. Kızlar silahlı erkekleri sever. Mümkünse silahınızı atınıza monte ettirin.

*beyaz çorap şart. Beyaz çorap temiz ve seksi bir görüntü verir. Bitches love beyaz çorap.

*Hayvan sevmeyin sakın. Yanınıza gelen hayvana "hoşt pist mahlukat" deyin. Bu ciddiyet ve otoritenizi gösterir.

*Parfüm, deodorant gibi kız işi şeyleri kullanmayın. Kızlar öyle şeyleri sevmez. Erkek adam ter kokar.

*Sigaranızı baş ve işaret parmaklarınız arasında tutarak ısssssss diye derince çekin. Erkeklik gösteren bir harekettir.

*unutmayın ki kızlar kitap, film, tiyatro gibi boş işlerle uğraşan erkeklerden haz etmezler. Onun yerine yağlı güreş yapın. Çiğ köfte yoğurun. vaktinizi erkeksi ve yararlı şeylere yönlendirin.

*Her zaman atınızın bir köşesinde levye bulundurun. Yanınızdaki kişiye güven verecektir.

*Kadınlar samimi ve delikanlıca hitap edilmekten hoşlanan varlıklardır. "Aga", "başgan", "reis" gibi hitap şekillerini bol bol kullanın onlara karşı.

*tabii ki küpeymiş, uzun saçmış gibi şeylere hiç girmiyoruz.

*göbek şart. hatununuz kıllı göbeginizi yastık olarak kullanmayı çok sevecektir.
**
otobüste bir yere tutunmadan elleri cebinde durmaktır.
kız varoştan da gelse, elit de olsa/ugly betty de olsa, kate upton da olsa fiziğe bakıyor arkadaş.

eh yüz iyi fizik > güzel yüz kötü fizik.

hadi spor salonlarına.
cool takılmak.
Kizda biten olaydır fajat taklit yapmayın kendiniz olun taklit yaparsanız ya benliğinizi yada taklit yapmkatan sıkılır krndi halinizde takilirsiniz. Kizda ayrılır üzülen siz olursunuz başta adam gibi davranın yeter.
tanım: kızları etkilemek için düşünülen yollardır.

bir kızı etkilemek istiyorsanız az konuşun. gerçekten az konuşun. çözmek için kıçımızı yırtalım. kıza sorular sorun, cevabınızı alın ama "aa bende de böyleydi" demeyin. susun ve mümkünse cevaptan sonra çarpık bir gülücük koyun dudaklarınıza belli belirsiz. genellikle bizler konuşmaya daha yatkınız bu bilinen bir gerçek o yüzden bırakın biz sizleri konuşturmaya çalışalım. "ee beni soruyorsun hep ama ben seni hiç bilmiyorum" cümlesi akıllarda fıldır fıldır dönsün. bir kızın sizi merak etmesi nasılsa ilk adımdır.
kizi sikmek istediginizi belli edin. deger vermeyin. inanmiyorsan oku sunu.

(bkz: #21965419)
özgüven.Tabi bunun için altyapı lazım öteki türlü kasıntılık.
azıcık salak olman lazım, seni anlamaları için.

seni anlamaya başladıklarında etkileneceklerdir, salaklara bayılırlar.

zekice davranayım falan deme zaman kaybedersin ve itici durur, anlayamazlar.

hele ki bakın sizi uyarıyorum!!! ince espiri yapayım dersen, kız anlayamayacağından öylece yüzüne baka kalır ve içinden 'gerizekalı' sözünü esirgemez. aman diyim.
Samimi bir arkadaşım sayesinde gayet doğuştan Gelen bir yetenekle üretildiğini düşündüğüm yollardır.

Bir kısım bu yeteneği sonradan kazansa da büyük çoğunluğun nasıl birşey olduğu hakkında pek fikri yoktur.