bugün

(bkz: kelin merhemi olsa idi)
(bkz: sözlüğe danışmaz idi)
(bkz: bu başlığa bakmaz idi)
hepsi p ile başlar.
pipi
para
pi sayısını bilecek kadar beyin.
kızın sıradan olup olmamasına göre değişir. bazısı erkeklerin tipine bakar, bazısı kişiliğine, bazısı da sadece etiketine ve kazancına.
3 tane önemli olan konu var.
1-para
2-tip
3-dil

para-eğer kişinin parası varsa paraya tapan kızları götürebilir.
tip-eğer kişinin tipi varsa tipe tapan kızları götürebilir.
dil-eğer kişi dilini kullanabiliyorsa tüm kızları götürebilir.
erkeklerin hiçbirinde olmayan özelliklerdir.
öncelikle ve de özellikle bir hatunu kendine aşık edebilmek tarzında yaklaşıldığı sürece hiçbir boka yaramayacak özelliklerdir. ha belki şöyle bir başlık olabilir "bir hatunun aşık olmasına neden olabilecek özellikler" ki böyle bir başlık da muhtemelen vardır. en azından benzeri vardır.

sonuç olarak "başlık açmış olmak için başlık açmak" tesbitini yapmamıza neden olan özelliklerdir.
ciddi ilişki düşünülen adam akıllı bir kız ise, özgüveni olan, konuşmasını bilen, dürüst, biraz tip sahibi birisi olun yeter.
geri kalanlarla ilgili ise planınız, biraz marka, biraz para, belki araba, sen bana geliyorsun ama bana kimler kimler geliyor sana mı kalıcam edası, bir iki yerde de zeki olduğunuzu gösterin, bu iş olur.
sadece çok yakışıklı olmak yeterlidir. yok paraymış, arabaymış, şuymuş, buymuş vs... geçin bunları azizim. dünyanın en gerizekalı adamlarına sadece tipi düzgün diye, nerdeyse daha adını sormadan verecek hatunlar görmüşlüğüm var, üstelik bunlar toplumun en saygı duyduğu elit hatun tabakasından, hani derler ya zor kadın diye işte onları kastediyorum, dolayısıyla birbirimizi kandırmayalım arkadaşlar, hatunlar parayı pulu o kadar da sallamıyor.
para + karizma + tip...
1-) güzel bir saç stili.
2-) giyiminin güzel ve temiz olması. *
tcdd olarak kısaltılabilecek özelliklerdir. (tevazu cömertlik dirayet dinamiklik)
en basta durustluk gerektirir. Size guvenmesini saglamaniz lazimdir.
Hatun kisisinin birazda yasi gectikten ve artik evde kaldigini anladiktan sonra her turlu kendinize asik edersiniz.
önce adam olmak farzdır.
yakışıklı olmak bunun yanıdan para ve kızı doyurmak için penis gerekiyor.
kıza güven vermek.
küfürbaz olmamak.
(bkz: ilgi)
tabi arabaya falan vermeyen kızlar için geçerli bu 3 madde. arabaya veren kızlar için;

(bkz: arabaya veren kızlar)
(bkz: kısacası piç olmak lazım yoksa işin çok zor)
sadece yakışıklı olman gerek. ya da komunist falan olur birlikte gazete dağıttığın kızlardan biriyle özgürlük, tabu, kültür, hebele höbölö deyip sevgili olabilirsin. ya da bir black metal tutkunu olup ilgili barlardan tek gecelik ilişkiler kaldırabilirsin. biraz o müziği ve kültürü bilmen gerekir. hatun dediğin şeyin nasıl bir şey olduğunu bilim adamları dahi çözememişken, forbes listesinin en zengin adamları dahi bilim adamlarına katılıyorken boşuna bir sürü yorum yapmayalım. duygusal yapıları bizden çok ama çok farklı, genetik yapıları tamamen ayrı, düşünsel ve kurgusal tarzları ile alakamız olmayan canlılar için yapılabilecek fazla bir şey yoktur. şans gereklidir. şans ve o an.

(bkz: ne yazdım lan ben) *

acil edit: arkadaşlar yukarısı fikirlerin ve görülenlerin yansımasıdır. ben ne komunist oldum hatun kısmı için, ne kılık kıyafet değiştirdim ne de şekilci oldum. biz sevdiğimizi çoktan sevdik. *
1-güven vermek
2-biraz tip
3-iki türlüde dili iyi kullanmak.
paralı olmak en büyük özelliktir ve yeterlidir. günümüz kevaşeleri için senin konuşmana, dil dökmene gerek yok. para konuşsun yeter. paran varsa istemediğin kadar kevaşe peşinde koşar, aşırı derece zengin değilsen üç beş tane falan anca götürürsün. o da tip varsa.

(bkz: acımasız gerçekler)
1- audi tt ile giderken sol kolda bulunan altın saati camdan dışarı çıkartıp gözükecek şekilde sürüşe devam etmek.
2- dokunmatik son model cep telefonu.
3- starbucks vb yerlere gidip kalkarken bahşiş vermek.

bunlar işin kolay tarafı. yapabilsem bende yaparım ama audi tt ve diğerlerine para yetmediği için bu açığı çeneyi bol bol çalıştırarak kapatıyorum.
(bkz: erkek olmak)
kıza aşık olduğuna inandırmak. gerçekten aşık olmayabilirsin. kalıp meselesidir. *
aşkın bir formülü yoktur. karşılıklı iki insanın, kendi özelliklerini harmanlayarak, farkında olmadan meydana getirdikleri bir fenomendir. bazen iki tarafıda etkisi altına alır, bazende tek tarafı esir alır.
sırf inat uğruna, karşı tarafı kendine aşık etmek için, yola çıkıpta, karşısındakine sırılsıklam aşık olan insanları tanımış bir insan olarak, ateşle oynanmamasını tavsiye ederim.