Bir kız veya erkek olsun fark etmeksizin bir insanı ağlatıp da gülene yazıklar olsun.
Haklı olsanız bile hayvan olduğunuzu hissettirir. Hissetmezseniz hayvansınızdır halbuki.
"her kim ki bir kadının ahını alır, cehenneme kütük olur." buna benzer bir laf eder zorba, kumsalda sarhoş halde sirtaki yaparken.
Sanırım ben yaptım kötü hissettim.
(bkz: Hümgür hüngür ağlatmak)
hoşlandığı, hatta üstüne bi de borcam falan alıp evlilik hayalleri kurduğu, belki de simitlerine dantel örmek istediği beyinin, kocişinin benim koynumda bir prenses gibi uyukladığını görünce tarafımca şahsa yaşatılan elim vaqqa. kızlar, bi bakışım sizin bütün hayallerinizi yıkabilir. domestos stoklamaya başlayın açıkçası.
Salaklıktır. Saatlerce uğraşacak, zır zır ağlayacak cırtlak sesiyle.
Sabret sabredebilirsen.

Bazısı da nahiftir sessiz sessiz ağlar, kalbi kırılmıştır. Bilerek yapıldıysa bu da ağır şerefsizlik.
hakediyorsa ağlatmak gerekir bir daha aynı hatayı tekrar etmemesi için. tamam bizde ağlatılıyoruz ama bizim ağladığımızı bir tek yastığımız biliyor orası ayrı.
Gerçekleşmesi kısa ama etkisi uzundur. Kazara ağlasa bile başınız ağrır.
Sadece bir kızı değil, bir insanı ağlatmak çok kolaydır.
Yapılacak en ölümcül iki hatadan biridir.
diğeri için bakınız:
(bkz: ıslak parmağı prize sokmak).
aklı olan adamın yapmaması gerekendir. türk kızı tsk gibidir misliyle karşılık verir. yedi sülalenizi ağlatır.
Ayıptır. Beni benim için ağlayacak kadar önemseyen seven bir kızı ağlatırsam sabahlara kadar uyku uyuyamam.
tahminim benim yaptığım olay. allah affetsin.
Bir kızı ağlatmak demeyelim de, bir kızın kendisine yapılan birşeyden ötürü ağlaması diyelim. Zorla mı ağlattık sanki yav...
eğer sizi seviyorsa karşısında ağlamanız yeterlidir.
Çok kolaydır.
Sonucuna katlanmak zordur.
fazlasıyla basittir. kadınlar hep ağlar. en şeytanı bile, öyle bir ağlar ki, ciğeriniz sökülür. bir kız, kadın, ya da her ne şekilde hitap etmek isterseniz o şahıs, eğer gözyaşlarını saklıyorsa, o damlaların her tanesi buram buram acı ve gerçeklik kokar.

kadınlar ağlar, gözyaşını gösterenden değil de, gizleyendir asıl canı yanan.
Eğer kızı önemsiyorsanız sonrasında kat kat fazla sizin ağlayacağınıza dalalettir.
seks esnasında ağlatılıyor ise normaldir, iyidir hatta mükemmeldir uçurur.
yazık o kıza kimin çoçuğuysa haha .
lise 1'deyken ilkokul 5'ten itibaren çıktığım bir kız vardı. ondan ayrılmıştım. daha doğrusu beni aldatmıştı.

ben ergenliğinde vermiş olduğu gazla en arka sırada walkmanden müzik dinliyor ve derbederleri oynuyordum.

o sıra bizim sınıftan bir kız arkadaş geldi, "niye böylesin çok değiştin sustun kendine gel" dedi. ben de anlattım her şeyi ilişkimdeki, ben anlattıkça o ağlamaya başladı. ellerimle gözyaşlarını sildim " dur ya sen niye ağlıyorsun" dedim. sonra ne oldu sözlük biliyor musun bir süre sonra o kıza aşık oldum ve 11 sene sonra açılabildim. açıldığımda yine ağlıyordu. ben yine ellerimle göz yaşlarını siliyordum, ben de ağlıyordum o da benim gözyaşlarımı siliyordu. sanırım tek ağlattığım kadın o.
inanılmaz zevk veren eylem.
Herkes birinin ahını alıyor zincirleme reaksiyon. ilk ah vereni bulmak lazım
Ya birader buluna kadar 8, bulduktan sonra tavlayana kadar 18 takla at ondan sonra ağlat. Ya madem ağlatacaktın neden bu kadar uğraştın.
şu vakte kadar bir kere başardığım bir şey. imtihanda sınıftaki en inek kızın aldığı nota 20 taktıktan sonra kendisi ile dalga geçmem sonucunda kız sinirsel breakdown yaşadı. ben güldükçe o ağladı, o ağladıkça ben güldüm.