bugün

(bkz: sevişbuddy ilanları)
evlenmek için bakire kız aramaktır.
Şerefsizliktir.
terbiyesizlik, gereksizlik, kendini bilmezliktir net.
başka ne için çıkacaktık? türk kızların nazı, tafrası başka ne için çekilir ki?
ilginç bir şey olmayandır. O da sizinle bu fikirde olabilemez mi?

Edit: sevişip işi bitirmek nedir oğlum? Biraz haysiyet lan. Düzenli sevişin.
savasmak icin cikmaktan iyidir.
hacet gidermek gibidir. ihtiyaç gidermek için yapılandır. neden abartıyorsunuz anlamıyorum.
sevişmek sevmenin bir sonucudur. sıkıntı yok. evet.
Sadece sevişebilmek, sikim am görsün, kerhaneye para vermekten bıktım diye evlenenler varken şaşılmaması gereken eylem.
ibneliğin dik alasıdır.
Bunu kullandırttıysa bana bir şey demiyorum umarım çükü düşer.

Edit: gelmiş burda sevdiğinden sevişiyo, o da benle sevişmek için birlikte falan yazmışlar. bişey demiyorm.
sadece sevismek icin birinin hayalleri ile oynamak, o. cocuklugudur.
Eğer duygusal olarak onu etkilediyseniz ve o da sizden birşeyler bekliyorsa ve sevişip ilişkiyi bitirdiyseniz hani nasıl derler şerefsizlik mi haysiyetsizlik ya da herneyse o sınıftasınız demektir.
Eğer çok sevişme ihtiyacınız varsa genelevler var ...
saçmalamayın amk, 'evcilik' oynarsınız.
karşılıklı aynı düşüncede ise iki taraf problem yok, vur kaç ise dava büyük karaktersizlik yawşaklığın soy babalığıdır.
amaç sevişmek değilse niye çıkılır zaten?
ha yok tanışmak istiyorsanız tanışmak için çıkmaya bile gerek yok. illa varsa bir kere görüşürsünüz, ikincisi kesinlikle sevişme ile sonuçlanmalı yoksa zaman kaybı olur. yok benim dinim, ahlakım var diyorsanız o zaman evleneceksiniz. çıkma ne amk?
o zaman siz de sizin gibi düşünen bir kiz arkadaş bulun onla çıkın. kiz bu ilişkinin uzun sürmeyeceğinin farkında olsun o da zevkine baksın gezsin eğlensin sevişsin sonra da ilişkiyi bitirsin. lakin bir kızı sırf çıplak görebilmek için ona karşı hissetmediğiniz duyguları hissediyormuş gibi yapıp kizin duygularını incitirseniz yaptığınız adiliktir. sonra o kızın kimseye güveni kalmaz. allaha şükür o kadar medeni! olmadık hala ilişkisini adamakıllı yaşayan insanlar var.
(bkz: çıkar ilişkisi)
kız bunun farkındaysa sıkıntı yoktur lakin size saf duygularla yaklaşmışsa büyük ahlaksızlık yapmış olursunuz.
(bkz: Yok bide evlenek)
(bkz: serefsizlik)
Temiz iştir evel allah.
(bkz: yağ nolacağdı)
(bkz: No love without love)
Eğer kız bunun bilincinde değil ve tamamen saf duygularla yanaşıyorsa size yaptıgınız büyük şerefsizliktir.
Bir kızla sevişmek için çıkılmaz, sevişmek için tanışılır. Aptal saptal rollere bürünmenin anlamı yok.

Biriyle sevişmek istediğimde bunu hep ifade ettim ve Birşey de kaybetmedim.