bugün

Çok seçici olması. işine geldiği zaman seni yanında görmek istemesi. Bazı şeyleri belirleyen taraf olması.
Türbanlı veya müslümAn olmasıdır.
diğer kızları taklit etmesi.
cahillik, haddinden fazla politik olmasi veya bir o kadar da apolitik olması, narsistlik, en büyük amacının instadaki aldığı like ve takipçi sayısı olması.
Sadece kıza değil her insanda sevmediğim özellik ani değişen ruh halleri.
Hiç durmadan konuşması, her dediğinin doğru olduğuna gözü kapalı inanması, konuşurken başka taraflara bakması, tuvaletin kapısını açık bırakarak işini yapması vb zaten bi kızı sevip napcan, başbelası.
(bkz: feminizm)
bence kendi adının bir marka olduğunu sanan kızda var bir şeyler.
dengesiz olması.

tavırları ve söylemleri ne kadar dengesiz olursa aranızdaki ilişki belirli bir müddetten sonra emin olun patatese bağlayacaktır.
Erkekleri kölesi sanmaları. Gerçi çoğu erkek kölesi oluyor kızların, laf söyleyemiyorum.
Hem cinsini kıskanması.
cafede otururken yandan güzel bir kız geçtiğinde elinizi tutması. bu neyin tribidir yani? aklına sıra bu benim, bana ait izlenimi mi vermeye çalışıyorsun? kim ne yapsın senin sümüklü sevgilini.
Kıza ayrı erkeğe ayrı bir tavır takınması. Arkadaşlık anlamında söylüyorum bunu. Bir kız olarak hemcinslerimden utandığımı hissettiğim nacizane konulardan biridir.
Gotunun küçük olup bacaklarının ince olması.
Çok fazla küfür etmesi, "aga" lı konuşması.
TUVALETTE SIÇMASI
Dünyayı ben yarattım havası, kapris, çok makyaj.
Sürekli makyaj malzemeleri ve yaptığı alışverişlerden bahsetnesi.
Karaktersizlik. Gerisi hikâye.
açık ara tırnak yiyen ve tırnakları minik kalmış kadın.
iki lafın arasında ağzını yayarak “ben öyle bir insan değilim” “ben şöyle biri değilim” demesidir. Çok antipatik oluyorsunuz yapmayın efendim.
kişisel bakımın eksikliği.
Kasıntı olması.
dalgacı olması.
ağızlarını ayıra ayıra " yani " demeleri.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar