bugün

daltonlar kaçtı stop.
yakalamalısın stop.
sevişmeye hazırım stop.
xxx nolu telefondan hattınıza 100 kontör yüklenmiştir. güle güle kullanın.

edit: oha lan amma artılamışsınız... canlarım benim.. kimler artı verdiyse mesaj atsın saoviniz olayım yavrularım benim. *

edit2: hayatta herşey maddiyat değildir diyerek eksi veren arkadaşlar telefon numaralarını yollarlarsa 100 kontör gönderebilirim * maksat mesaj ne kadar güzelmiş onu belirtmek.
seni exodus kadar çok seviyorum.
yaratıcılığın göze çarptığı duygusallığın ve gerçekliğin kararında olduğu samimiyeti ifade eden birkaç cümleden oluşmuş bir sms'tir.
seni çok özledim . hadi bana gel.
geyigi bir yana birakir, cidden sevildigini dusunuyorsan ve seviyorsan ortalikta sevgi pitirciklari gibi dolasmadan "birbirne mesajlarda askosss!! " demeden yazabileceginiz mesajlardir..

ornegin..

eger uslu bir sevgili olabilirsen,sirinleri bile gorebilirsin,gargamelden de korkma ben varim... *
aha,iyiymis lan,gonderiyorum ben bunu..
"gözlerimi açsam da
sen çıksan karşıma
gel beni azat et
kayboldum karanlıkta

ben bizi unutmam
gitmek yakışmaz bana
yolcuyuz hayatta
sen gel otur yanıma"

edit: beğenmeyenler için

"herkes aynı hayatta
kendini bişey sanma
hele ben yoksam yanında
kendini hiçbir şey sanma"
versiyonu da vardır.
boş atıp ondan doldurmasını beklersin.*
prezervatif defoluymuş.
boş smsdir.
atılmayan sms dir. atıp da ekşın yapmaya gerek yok.
tamam aşkım sen nasıl istersen.
*. *
kelimelerin sihri ile tılsımlanmış bir özür mesajıdır. bu yüzdendir ki biz erkekler sürekli pot kırar ve özür dileriz... siz kızlar da önce bize kızar, sonra da mutluluktan uçarsınız!
aşk saçan sevgi pıtırcığı olmasına gerek olmayan, sadece sizin ve sevdiğiniz arasında özel olan bir kelime yeterli olabilir.
yada sabah kalktığınızıda gece 2.00 sularında atılmış
"günaydın.. uyandığında senden önce bunu demiş olmak için bu saatte yazıyorum." gibi bir mesaj dünyalar değerindedir.
taxiyici cagrna bna sakin bana

saat 04:46 da gelirse daha bi anlamlı oluyor*
kapıyı aç sevgilim. sana geldim.
iyi ki varsın.
iyiki varsın ve iyiki benimlesin.
(bkz: ok)**
ayrılmadan önceki son mesajdır. kızlar böyledir ey sözlük, en güzel anı fok etmede üstüne yoktur cinsi latifin. en güzelini yaparsan , en iyisi olursan kaybedersin. şutlanır ve ağlarla buluşursun.
len hakkaten ne yazdım be, harikulade oldu derken bir de bakmışsın 90 diye tabir ettiğimiz yere takılmışsın.
uyurken bile özlerdik birbirimizi delicesine..
053292340XX adlı numaradan hattınıza 40 kontör yüklenmiştir. güle güle kullanın.. *
"seni çok özledim". şimdi özlediğim kişiden alsam benden mutlusu olmazdı.
seninle birlikte yaşlanmak istiyorum.
(bkz: hamileyim).