kendi kızımsa degecek eylemdir. (gelecekte)
başlıktaki ibareyi sevdiğim kız için yolculuk yapmak olarak değiştiriyorum öncelikle. sonra insan sevdiği için neler yapmaz ki neler yapmıyor ki. ben bu yolculuğu çok geç bile yaptım diyorum kendime. bilmediğim bir şehre gitmiştim. daha önce yanında bulunmamışken daha gitmiştim yanına.

şimdi gittiğim yerlerin hepsini ezberledim çok rahat dolaşabilirim orayı. ama gitmek için bir nedenim kalmadı o şehre. sevdiğiniz insanın yanına gidiyorsanız en güzel yolculuk oluyor o. sonucu olmayan bir yolculuk oldu benim için ama hayatımda yaşadığım en güzel anlara sahip oldum orada.
pompalamak içinse neden olmasın dediğim harekettir.
özel birşey olsa gerek, her kız için yola çıkılmaz.
Lisede bir arkadaşın durakta saatlerce bekleyip en güzel kızın bindiği belediye otobüsüne binip çarşıya gidip hiç inmeden döndüğü geldi aklıma. Hey gudi ergen günler.
Bu klibin konusu.

https://youtu.be/3JuIwiSwnos
Benim için kimse gelmiyor dedirtir. Şaka lan şaka.
Yolculuğun amacı önemli ama sözlüğe soruyorsan kafan karısık gibi kararsız olma git yaşa gör ve güzel anılar biriktir.
mutlu sonla bitmeyecekse asla yapmayacağım olay.birinin peşinden böyle sürünüp sonra bitince de emek vermiştim vb dokunamazdım vb başkası geldi iki günde bastı sikti vb diye ağlayacaksanız hiç yapmayın böyle şeyler.
Yapilir. Ama cok iyi analiz edin etraflica ve gelecege bakarak dusunun. Degerse eger yapilir efendim dunyanin diger ucuna bile gidilir.
Benim için gelen değdi demişti. Ama ayrıldık ve şimdi ne düşünüyordur bilemem. Düşünmeden yapmamak gerek.
Kesinlikle ve kesinlikle değmeyecek eylem. Nasıl bir kanıta sahip olmalıyım anlatmak için bilemiyorum ama sakın yapmayın böyle bir şey.

Değmeyiz. Ayrıca paraya pula ve zamana yazık.
sevdiğim kadınlar için bir çok kere yaptığım şey izmir ankara bursa adana.. çok delikanlı masum bir adamdım ne hale getirildik...
sevdiğim için dağları bile delerim yolculuk yapmakta nedir ki.
Red yersem gurbet ellerde ne yapacağım diye düşündüren sorudur.
Duruma göre değişse de genelde saçma durum.
Mecnun’dan beri..
Üniversiteden mezun olduk. Bir kızla mezun olmadan önceki son hafta tanişmistik. şimdi ikimiz de farklı sehirlerdeyiz.. biraz mesajlaşiyoruz ve beni şehrine davet etti. Ben gerçekten bu kızdan etkilenmeye başladım. Sizce bir kız için değer mi sorusunu sıkça sorduğum sorudur.