bugün

geçen arkadaşlarla kahvenin bahçesinde çay içip sohbet ediyoruz - ki çayı hiç sevmem - neyse, hesap bana girmeyecek diye 13 bardak içtim. o ara hemen ilerimizde kavga çıktı- ki bayılırım kavga izlemesine- ama nasıl kavga ediyorlar anlatamam. yok böyle şey.. resmen vantilatör gibi yumruk sallıyorlar. bilinçsizce allah ne verdiyse birbirine abanıp duruyolar. 40-45 yaşlarında varlar. '' o kız benim, hayır benim, nah senin'' vuruyorlar birbirine.

ulan dedim mayki aşka bak amk. adamlar 40 yaşında bile manita bulup aşık oluyolar biz hala sapız dedim. kan gövdeyi götürdü. birisi cebinden bıçak çıkardı. sonra 2 polis otosu gelip aldı bunları falan.

öğrendik ki pezevenkmiş meğer bunlar. moldovya'dan bi çıtır kız düşmüş. ' o benim, hayır benim, nah senin ' diye onun kavgasını yapıyorlarmış.

özetle bir kız için kavga eden iki erkeğe her zaman iyi gözle bakmayacaksın. dumura uğrama ihtimaliniz olabilir çünkü. hayat tuhaf amk. kuşlar, kelebekler, pezevenkler falan.
Allah akıl fikir versin. Başka ne denir ki..
Zalbert çok haklı bırakın kızlar sizin için kavga etsin.
allah akıl veriyor ama kan akış yönünü değiştirdiği için akıl çöp oluyor.
Bence kimse kavga etmesin. Hayat kısa Sevişsinler gerginlikleri gider.
Onlar kavga ederken kızı alıp kaçsam ne olacak?
görsel
Şöyle tutup vurasın gelir.
Kavgayı kızın seçtiği kazanır.
Sakın Etmeyin hiçbir kız için buna değmez, sen hapislerde çürürsün, o ise günü gün eder kucağına oturmadığı erkek kalmaz, erkekler sakın böyle birşey yapmayın...
kızın o noktaya varmadan tercihini belirtmesi gerekir.belirtmiyorsa da koyun tekmeyi gitsin mağara döneminde yaşamıyorsunuz az kaprisli burnu havada olmayan daha güzelini bulursunuz.kafanızı yormayın.
Saraca: net bir erkek mantığı… aynen +1.
Saraca: net bir erkek mantığı… aynen +1.
arasına sakın girmeyin size patlar ben bir keresinde sokak kavgasına karıştım böyle durumlara örnek olarak verilebilecek kişi kadir şekerdir.