bugün

Kerizliktir. Önermem. Kıza göre de değişir tabii.
Sıradan kız değildir.

Özeldir o kişi.
2 sene 9 saat gitmişliğim vardır..

Her hafta bıkmadan usan madan

Antalya bilecik antalya..

Ah seneler ah dedirtendir.
Gayet normal bir durumdur. Her türlü fedakarlığa değer.
salaklıktır.
Sevdiğim kız için 5 saat değil 10 saat yolda giderim yalnız değecek kişi var değmeyecek kişi var.
Vaktinde 5 saatten fazlasını yaptığım eylem.
Genclikte toylukta yapilan kerizliklerdendir. Cogu erkek tecrube eder bunu. 17 yasimda 1 defa yapmistim. Ama hayalimdekiyle gerceklesen baya uzak olmustu. Bi daha da yapmadim zaten.
Gerçekten seviyorsa 10 saatte gider.insan sevdi mi her şeyi yapar.Gerisi bahanedir.Sürpriz bile yapar.
25-30 yaş arası yapılır ama 30'dan sonra zor be yaw.
(bkz: abazalıkta son viraj)
Geçmişte çok sevdiğin, birlikte olduğun, ama sonra şartlar değişince ayrı düştüğün kişiyi görmeye gitmek. Zamanda yolculuk misali, anılarla yol almak...

Belki evlenmiş, belki çocukları olmuş, belki halinden mutlu, belki de mutsuz ve pişman. Belki eşini kaybetmiş, belki de büyük yaralar almış yüreği.

Sesini ve yüzünü unutmuş da olabilirsin ama hissettirdiklerini unutamaz insan.

Not: Konuyu açan yazar, rüyasında görmeye gidiyor geçmişindeki kız arkadaşını. Önce orası bir okunmalı. Hafta sonları flörtüyle buluşmaya gitmiyor yani.
1 sene boyunca 15 günde bir 22 saat geldi. Kendi isteğiyle hemde. He geldi de noldu ihanetle sonuçlandı. Değecekse gidin kıymet bileceksiniz yanında olun.
Bir erkek için 15 saat gitmişliğim( yine gideceğim) var.
akıllı ol.
Bir kıza 5 saat yürümekten daha kolaydır.
hatay - mersin arası mesafedir. bir kız için sabah 5:45 ten 10:45e kadar 5 saat yol gidiyorum. karım için tüm yollara değer.
Bunun kiz iicn erkek içini mi var. insan sevdiği için 5 saatte gider 10 saatte.
Ne ile gittiğine bağlıdır...

Uçakla ise abazalık, bisiklet ile ise fakirlik, araba ile ise zenginliktir...