bugün

öncelikle yavşak falan değildir. ne alakası var yahu? çok basite indirgemiş olucam ama ateşle barut yan yana durur mu? durmaz. bir kızla bir erkek asla ama asla "sadece arkadaş" kalamaz. zıt kutuplar birbirini çeker arkadaşım. hem hiçbir kız bir erkekle durduk yere kanka olmaya da kalkmaz. "hağğyıırr olaağğrr" diyen bayan arkadaşlara murat boz'la kanka olabilme ihtimallerini sorarım... cevap alamam.
günlük hayatta kız erkek ilişkilerini filmlerde, dizilerde gördüğü can ciğer kız-erkek ilişkileriyle karıştıran insanın yanılgısı. olayın fiziksel boyutunu geçtim, hiçbir kız kendi cinsi dururken bir erkekle kanka olmaz, oluyorsa bir sebebi mutlaka vardır. ha erkek olur, çünkü erkek saftır. misal bana her gün 2 bira alabilecek her insanla kanka olabilirim. yok lan az geldi 4 olsun. 4 iyidir.
--spoiler--
bir yere girip bi nescafe içsen ümitleniyor çünkü.
--spoiler--

kendine güveni böyle had safhaya vurmuş dişilere kartlarını açık oynayarak bir nevi istediklerini veren erkektir.
günümüz kadın erkek ilişkilerini bu hale getiren güzide bayanlarımızın şimdi bu erkeklerden dert yanmaları çok enteresan.
siz değil miydiniz efendi erkekleri süründüren,terkeden?
siz değil miydiniz serserilerin peşinden koşan?

vat goos erand törnz bek erand beyb.
kadın erkek ilişkileri istatistiklerine bakıldığını eski erkek arkadaşının en yakın arkadaşıyla çıkan dişi sayısı bu eylemi yapan erkek sayısından daha fazla olduğu için pek de b.k atılmaması gereklidir bana göre.

arz talep diyorum...
herkesi kendine asık sanan, hayatı boyunca annesi ve babası tarafından sımartılmıs, oyuncak ayılara ve pembe renge bayılan kızların, her erkegi itham ettigi model.

kafası fezada gezen kızları buradan bilgilendireyim, o adam senden baska en az yuz kıza daha yavsıyor. cıkma teklif ediyor. burada bir tarafını kaldıracak bir olay yok. herkese yaptıgını sana da yapıyor.

her kıza yaptıgı muameleyi sana da yapıyor. fezada gezen kızlar sizi. annelerinizin dizinin dibine dönün. ancak orada sımartılırsınız.
parası yoksa reddedilecek erkektir. oysa cekse araba altına, ön koltukta kucak kucaga iki kıza sahip olacaktır.
kibirli ve küstah bir tipse, az da yakısıklıysa, biraz da para bulabiliyorsa yavsadıgı her kız tarafından sıcak öpücüklerle karsılanacak erkek modelidir.
çok reddedilmiş, çok kabul görmüştür...
genelde tek çocuktur, kimi zaman ilgi görmemiş...
karşı cinsle ilişkileri tek boyutludur, aşkın tanımı yoktur...
dilberler tarafından 'yavsıyolar ama sevismiyolar' olarak görülen erkek tipidir. her dilber, erkeginin kendisine yapısmasını, fezadaki soguk mertebesinde kızın poposunu ısıtmasını arzular. fakat bu tiplerin buyuk kısmı 'seversem dokunmaya kıyamam' modelindeki erkeklerdir.

bir an önce sevismeyi ögrenmeleri ve dilberleri bastan cıkarmaları toplumsal arzumuzdur. en azından dilberler için dilegim budur. sarısın beyaz tenli dunyalar guzeli rus dilberi tipli turk kankamın bana ogrettiklerini anlattım. ben elimden geleni yapsamda bir yere kadar benim cabalarım.

kızlar bu erkek grubu hakkında ne düşünür bilemiyorum.
"memen goluma değdi bi fena oldum" erkeğidir.
bir erkekle arkadaş kalmayı beceremeyen kız da yavşak olur mu? sorusunu akla getiren tespittir.
kıza doğruyu söyleyen ve eli dahi sürmeyen erkektir.
tanıştığı her erkeği potansiyel koca adayı olarak gören kızla aynı mantaliteye sahiptir.

gül gibi geçinip giderler bunlar.
sevgilileri varsa, "arkadaşımsın, kankamsın, böcüğümsün" derler. ama o "arkadaş" mutlaka bir yerde ilerisi ve daha fazlası için yedekte durur*. ola ki, sevgililerinden ayrıldılar; bu arkadaş da o vakit, "senden elektrik alıyom" denilen birine dönüşüverir nedense. planlı projelidir her şey.

bu tip insanların arasındaki "arkadaş" kavramı, gelecekteki "sevgili" kavramına mutlaka gebedir.
bir erkeğe arkadaşıymış gibi davranamayan kızın yanında bitmesi muhtemel erkektir.

eğer kız ikide bir yanağından öpüp, durup dururken sarılır ve sonuna "cınıım" sıfatını eklerse onun adı arkadaşlık olmaaaz..
kız öyle zannedebilir tabii ama hele erkek eğer önceki ilişkilerinde ilgisizlikten muzdarip bir beyefendi ise bu aşırı ilgiyi arkadaşlık adı altında değerlendirmeyecektir.

(bkz: ben bugün bunu gördüm)
ileride yatmak isteyecek yavşaktır, böylelerinin suratına bile bakmaya gelmez.
tanım : götümle güldüğüm önerme. pzooortt*
bazı dallamalar, türlü şebeklerin kıçlarını kaldırırsa, her kukulu da kendini prenses sanar. ankara'da örneği çoktur bunun. sincan, şentepe, demetevler kıroları bunlara laf atar, bunlar da birden kendilerini civardaki en taş hatun sanarlar. o annesinin ona söylediği "prensesim benim, güzel kızım benim, en güzel kız sensin" sözlerine fazla ehemmiyet verip, bir de ciddi ciddi buna inandığı için örtalıkta böyle gezerler. bunları deniz seviyesine indirebilecek erkeklerle tanışmalarını canı gönülden isterim açıkçası.

bir de ben merak ettim, sen nasıl kazara yardım ediyorsun?? bir de sen bu kazara gelişen olayda ne rol oynadın ki, adam senden bir işaret aldı. aman hamamda kazara sabun düşürme emi. sonra yardım ederler...
Benim o yavşak. Bütün arkadaşlarımla sevişiyorum amk. Sikimde değil şey elimde değil.