1. 1.
  öncelikle yavşak falan değildir. ne alakası var yahu? çok basite indirgemiş olucam ama ateşle barut yan yana durur mu? durmaz. bir kızla bir erkek asla ama asla "sadece arkadaş" kalamaz. zıt kutuplar birbirini çeker arkadaşım. hem hiçbir kız bir erkekle durduk yere kanka olmaya da kalkmaz. "hağğyıırr olaağğrr" diyen bayan arkadaşlara murat boz'la kanka olabilme ihtimallerini sorarım... cevap alamam.
  5 -2 ... rakimalboga
 2. 2.
  günlük hayatta kız erkek ilişkilerini filmlerde, dizilerde gördüğü can ciğer kız-erkek ilişkileriyle karıştıran insanın yanılgısı. olayın fiziksel boyutunu geçtim, hiçbir kız kendi cinsi dururken bir erkekle kanka olmaz, oluyorsa bir sebebi mutlaka vardır. ha erkek olur, çünkü erkek saftır. misal bana her gün 2 bira alabilecek her insanla kanka olabilirim. yok lan az geldi 4 olsun. 4 iyidir.
  2 -1 ... rakimalboga
 3. 3.
  --spoiler--
  bir yere girip bi nescafe içsen ümitleniyor çünkü.
  --spoiler--

  kendine güveni böyle had safhaya vurmuş dişilere kartlarını açık oynayarak bir nevi istediklerini veren erkektir.
  günümüz kadın erkek ilişkilerini bu hale getiren güzide bayanlarımızın şimdi bu erkeklerden dert yanmaları çok enteresan.
  siz değil miydiniz efendi erkekleri süründüren,terkeden?
  siz değil miydiniz serserilerin peşinden koşan?

  vat goos erand törnz bek erand beyb.
  1 -3 ... rakimalboga
 4. 4.
  kadın erkek ilişkileri istatistiklerine bakıldığını eski erkek arkadaşının en yakın arkadaşıyla çıkan dişi sayısı bu eylemi yapan erkek sayısından daha fazla olduğu için pek de b.k atılmaması gereklidir bana göre.

  arz talep diyorum...
  2 -1 ... rakimalboga
 5. 5.
  herkesi kendine asık sanan, hayatı boyunca annesi ve babası tarafından sımartılmıs, oyuncak ayılara ve pembe renge bayılan kızların, her erkegi itham ettigi model.

  kafası fezada gezen kızları buradan bilgilendireyim, o adam senden baska en az yuz kıza daha yavsıyor. cıkma teklif ediyor. burada bir tarafını kaldıracak bir olay yok. herkese yaptıgını sana da yapıyor.

  her kıza yaptıgı muameleyi sana da yapıyor. fezada gezen kızlar sizi. annelerinizin dizinin dibine dönün. ancak orada sımartılırsınız.
  4 -2 ... syme
 6. 6.
  parası yoksa reddedilecek erkektir. oysa cekse araba altına, ön koltukta kucak kucaga iki kıza sahip olacaktır.
  1 -1 ... syme
 7. 7.
  kibirli ve küstah bir tipse, az da yakısıklıysa, biraz da para bulabiliyorsa yavsadıgı her kız tarafından sıcak öpücüklerle karsılanacak erkek modelidir.
  1 -1 ... syme
 8. 8.
  çok reddedilmiş, çok kabul görmüştür...
  genelde tek çocuktur, kimi zaman ilgi görmemiş...
  karşı cinsle ilişkileri tek boyutludur, aşkın tanımı yoktur...
  ... paralogia
 9. 9.
  dilberler tarafından 'yavsıyolar ama sevismiyolar' olarak görülen erkek tipidir. her dilber, erkeginin kendisine yapısmasını, fezadaki soguk mertebesinde kızın poposunu ısıtmasını arzular. fakat bu tiplerin buyuk kısmı 'seversem dokunmaya kıyamam' modelindeki erkeklerdir.

  bir an önce sevismeyi ögrenmeleri ve dilberleri bastan cıkarmaları toplumsal arzumuzdur. en azından dilberler için dilegim budur. sarısın beyaz tenli dunyalar guzeli rus dilberi tipli turk kankamın bana ogrettiklerini anlattım. ben elimden geleni yapsamda bir yere kadar benim cabalarım.

  kızlar bu erkek grubu hakkında ne düşünür bilemiyorum.
  -1 ... syme
 10. 10.
  kendini bi bok sanan hatun söylemi. batılılar dengeliymiş, arkadaşça yaklaşırmış da yok efendim doğulular sakat ve dengesizmiş... ha biz de yedik canım. sen kuyruk sallama elin doğulusu da batılısı güneylisi de sana yanaşmaz zaten. başka kız mı yok yani koca ülkede?
  2 -2 ... enes