bugün

sizi satmıştır.
hakkımı helal etmiyorum.
kimse kusura bakmasın sizi gerçekten sevmemiş kızdır. insan sevdiğini en ufak bir hatadan siler mi?
Öyle şey olur mu canım daha bunun 9 a 10 a kadar yolu var.
güvenilmeyecek kız arkadaş modelidir, ayrıldığı iyi olmuş. insanlar hata yapabilir önemli olan sevdiğin kişiyi o hatasına rağmen affedebilmek.
yolludur. empatiden yoksundur.

erkek doğasının tek eşlilikle alakası olmadığını aslında içgüdülerimizin çok eşli olduğunu anlayamayacak kadar cahildir. evrim nedir bilmez. biyoloji nedir bilmez.
Ayrılmaya bahane arıyordur.
burası Türkiye tabanca ile vurmadığına bıçakla kesmediğine şükret.
önce sen olmadan yaşayamam derler sonra da en ufak bir hatanızda silerler. bu kadınlar böyle işte.
ikinci kez de aldatılmayı haketmiştir.
bir kere aldattıysa sizi siz de onu aldatarak ödeşebilirsiniz. sevgilisini aldatmak isteyen yeşillendirsin.
Sevgilim değildir. 3 kere aldattım 2 tanesini öğrendi hala bırakamıyor. Seviyorum ama onu.
yanlış yapan kızdır.
adam bir kere hata yapmış ve özür dilemişse fazla uzatmaya gerek yok. ne öyle hemen ayrılalım falan. çocuk oyunu mu bu.
ayıp ediyordur. hemen "eeee nasıldı?" diye sorup can kulağıyla sizi dinlemelidir. can alıcı noktalarda şaşırma naraları atıp aslanııııım koçuuumm demelidir.
sonrasında ulan senin ecdadını diye bağırarak tekme atarsa tadından yenmez.

biz de böyle.
ayrılmasa saygım falan kalmaz, bir kere değil on kere aldatırım.
ne yapacak tı birdaha aldatın diye devam mı edecekti.
Ayıp eden kızdır biraz daha bekle de ikinci kez aldatsın böyle direkt olmaz. Ağlayacaksanız oynamayın kızlar ya, gerçekten. Çok alıngansınız.
Ya siz var ya nasıl bir kafayla yaklaşıyorsunuz bunlara inan bilmiyorum ama yani kaç olması gerekiyor en az üç mü? isterseniz harem kurun öyle yaşayın. Saçmalığa gel ya.
aldatmak hata mı brom?
Aynen ne önemi var onun da aklı 6 tane zenciyle BDSM ye kaysın bir kereliğine hiçbir şey olmaz salla.
Ne yapsın arkadaşım aaa ne güzel aldatmışsın hatta onu da bırakma üçümüz birlikte çıkalım mı desin? iyice zıvanadan çıktınız, arsızlığın pes dedirtecek cinsten!
bi aldatmada terk eden kızda ne biliyim.
Bir kere yapınca affedin çünkü seviyorsunuzdur ikinciyi bekleyin, ikinciyi de affedin çünkü sizi seviyordur üçüncüyü bekleyin, sonra da ne kadar affetmek istiyorsanız o kadar affedip bir diğerini bekleyin. ne zaman inanmamayı seçeceğinizi bulana kadar her seferinde affedin.
aldatırsanız ve bunu sevgiliniz öğrenirse, sizi affetse bile hiç bir şey eskisi olmaz o dakikadan sonra. aldatma öncesi ve sonrası ayrılır ilişkiler. aldatılan kadın veya erkek bunu hiç bir zaman unutmaz. ilişkide ki en ufak bir dalgalanmada araya girecek en ufak bir soğuklukta, tartışmada o aldatma tekrar gün yüzüne çıkıverir. O yüzden bu işleri hafife almayın eğer ilişkinize değer veriyorsanız. Aldatırsanız yakaladığınız o enerji kaybolur bir daha geri gelmez.
iyi sikemediginizin gostergesidir. Alfa erkegi olun, aldatmanizin sorumlusu olarak onun ilgisizligini ve yataktaki beceriksizligini gosterin. Zaten saglam sapladiginiz kadin kopeginiz olur, bunun istisnasi yok.