bugün

Bir çomarın damat paşa efendimiz hazretlerine ayyaş demesidir.

Kayınpederi duymasın..
Bir Kaç ayyaşın verdiği vergilerle maaş almasını biliyorsunuz ama.
Aynen katıldığım yorum;

--spoiler--

bir çomarın damat paşa efendimiz hazretlerine ayyaş demesidir.

kayınpederi duymasın..

--spoiler--
(bkz: siktir amcık)
Hem yazıp hem oynadınız bizi niye alet ediyorsunuz lan...
Sizin yedirmediginiz kiși eskiden tayyip için dediklerini yalayip yutmustur.
Senin yedirmediğin adam ülkeyi yiyor ama kapasiten yetmez, tek yönlü beslenme işte yazık. Mal oğlu mal.
hayat ne garip vapurlar falan...

başlığı açan şahıs dün gece beklemedeydi, reisi istifayı kabul etseydi şimdi süleyman soylu'nun aslında fetöcü olduğunu, reisine ihanet ettiğini yazacaktı.

şimdi yedirmeyiz felan yazmış.

o değil de ben şunu merak ediyorum. diyelim ki ben soylu'yu yemek istiyorum, rall bana nasıl engel olabilir, nasıl bir yaptırımı olabilir benim için?

hamiş: buradaki bazı labunyalar fırsat bu fırsat deyip pelikan yalısından aldıkları talimatla cuma gecesinden beri süleyman soylu'nun istifasını istiyordu, ben ise soylu'yu ve partisini desteklememe rağmen bu pelikancı piçlere karşı soylu'yu destekledim. şimdi rall efendi kalkmış yedirmeyecekmiş falan...
Kimse yemez soyluyu.
Akp iller soylunun istediği yerini yesin.

Çok ta tın.
Ne yiyeceğiz, alın kendiniz yiyin başınızı.

Kendi kendinize gelin güvey oluyorsunuz, sonrada kimseye yedirmeyiz diyorsunuz, bize ne *mınakoyayım bize ne.
(bkz: hassiktir bok)

https://youtu.be/q6TLxb0gklw
Yal gibi... Camuş olsa yimez..

Lan zaten saray entrikaları ile birbirinizi sırtlanlar gibi yiyorsunuz, ne yiyelim sizin leşinizi....
soylu'yu biz istifa ettirmedik, kendisi istifa etti. istifayla da bir derdimiz yoktu, siz kabul etmediniz. gece çıkıp kutlama yapan da sizsiniz. bir rahat bırakın lan bizi, biz ne yaptık?
Adamlar bütün gelirlerini alkol ve ürünlerine verilen vergilerden alıp bunu diyorlar ya daha ne diyeyim.