bugün

Sustuğu andır. Net.
Gözyaşı. Makinelileri çıkarttırır ama yenilmeye mahkumsunuzdur.
aldatıldığını öğrendiği andır.
sustuğu andır bence.
Bi kadın susabiliyosa çok yara almış, çok canı yanmış demektir.
Öyle kadınlardan korkun derim.

Edit: kişi kendinden bilir işi.
“bu ay geciktim” demesi. terletir, uyutmaz.
Valla şuan kendimden biliyorum her an her dakika *
Kıskandığı an açık ve net.

"Ne kıskanıcam o yellozu"
En tehlikesiz olduğu anı söyleyeyim size;

“ kendine iyi bak yiğit...” tertemiz kafasında her şeyi bitirmiş size veda ettiği andır. Korkma delikanlı ferhar bile şirini siktir edip unutmuş korkma.
Rap dinlerken tehlikeli olanlar var. Misal ben, protest oluyorum. Yaklaşanı yakacak derecede ısınıyor kafam. Yaklaşmayın. Hı hı, tıpkı öyle.
Sustuğu ve konuşmak için kılını dahi kıpırdatmadığı andır.
Ağlıyorsa ve barışma imkânınız azsa boku yediniz büyük ihtimal sizi aldatacak...
En sakin olduğu andır. Patlama için içsel bir yolculuğa çıkmıştır. Hazırlık tamamlandığında ananıza halley kuyruklu yıldızı gibi kayacaktır bekleyin.
Bir kadının en kıymetlisi evladıdır. Ona gelecek en küçük bir zararda gözü hic bir şey görmez. Diğer şeyler hep ikinci , üçüncü plandadır.
bence 30 yaşıdır.
ilk regl kanın rahimden süzülüp pede doğru ilerlediği an...
Zaten cevabını bildiği soruyu usulca size yönletirkenki anıdır.
bir daha yapmam dediğiniz şeyi yine yapmanız, aynı hatayı tekrarlamanız. o kadından korkun, kaçın işte ne diyim.
sustuğu an. o zaman plan yapmaya başlarlar.
kirpiğinni boyadığı an ; çok korkunç görünüyorlar aynaya bakarken ağızları bir karış açık falan.
Kesinlikle sustuğu an,çünkü o andan sonra duvara konuştuğunu fark eder ve yerini terk eder
Herşeyden vazgeçtiği an.
Eline düştüğünüz andır.
bir kadının en tehlikeli olduğu an hemcinselerine,kendisine,çocuğuna saygısızlık boyutunda hakaret,şiddet,haksızlık yapıldığında olmalıdır.
inci sözlükte olsa cevabı an an olacak balıktır. Bir kadının en tehlikeli olduğu an hamile olduğu zaman. işte o zaman yarrağı yiyen o değil, siz oluyorsunuz.
Sizde parayı fark ettiği andır, sülük gibi kanınızı emmeye çok yakındır artık. Kendinize mukayyet olun.