bugün

bir erkeğe yakışmayan harekettir.
bir erkek yaparsa yadırgarım ama benim şahsen ağzını yüzünü dağıtmak istediğim kadınlar yok değil.
(bkz: su katılmamış orospu çocukluğu)dur.
acizliktir. bir erkeğin kadına el kaldırması onun sefilliğinin ve korkaklığının göstergesidir. kadına el kaldıran erkek ancak bir kadına el kaldırabilecek erkektir.

Edıt: bende erkegım psıkopatlar.
Şerefsizlik ve adilikte son noktadır. olay bu!
yapanın, düşünenin, isteyenin ağzına sıçmak kadar zevkli olmayacak eylemdir.
Estetik cerrahların yapmakta olduğu iştir.
amını götünü dağıtma kaabiliyeti olmayan iktidarsız erkek sendromunun ortaya koyduğu hal ve şeraittir.
Kimi insanlara adilik şerefsizlik olarak gelsede hak eden kadına yapılır.
duvara karşı filminde örneği çok net gözüken filmdir. sibel kekillinin agzına sıçtıkları o sahne kadına şiddet denilince aklıma ilk gelen görüntü oldu filmi izledikten sonra.
orospu evladı işidir.
erkeklik değildir. erkek adam kadınını sever, okşar.
Kadın kişisi aldatmışsa, yalan söylemişse ve erkeğine sahip çıkmamışsa dövmeyin, bırakın gitsin.
Dünyaya geliş amacını bilen birinin sinirini bir başkası üzerinden alması akla abestir.
kadınlara şiddete hayır. kadınlar bir gül dür, kadınlar bir çiçek dir, kadınlarımızı sevelim, onlar bir tanrıça dır...
hayvanlıktır. (bkz: hayvansın rıza)
karısına karşı elini havaya kaldırmış fakat indirmemiş biri olarak; 'ağzından çıkanı kulağı duymayan bir kadın'la bir kaç sene yaşamadan yorum yapılmaması gereken eylem.
kadına şiddet yoktur, az erkeklik vardır. *
çalıntı başlık.

i (bkz: karı dövmenin verdiği zevk)

hak ettiyse normaldir.
Genelde aletini doğrultamayan, nüfus kağıdında cinsiyet kısmında erkek yazdığı için bu sıfatı taşıyanların yaptığı veya haklı bulduğu eylem.
(bkz: toplumsal sorunlar)
psikolojik sorunlunun fiziksel etkisi.
acizlikliktir.kadını güçlü gören kendini zayıf gören erkeğin bunu beden gücüyle bastırmaya çalışması.
Bir erkeğe yakışmayandır. Şimdi buraya yazacaklarımı okuyan amsalaklar ''hehe salak lan bu, troll'u ciddiye alıp yazmış'' diyebilirler, izin veriyorum.

Kadın... Kimdir, nedir, neyin nesidir bu?

Kadını ilk başta anne olarak tanırız. Evet, bizi doğuran, besleyip büyütüp bir yerlere gelmemizi sağlayan anne.
Anneden sonra hayatımıza kız kardeşimiz girer. Minicik, sevimli, masum bir kız çocuğu. Yaptığı şirinliklerle ailenin göz bebeği olur.
Kız kardeşten sonra hayatımıza sevdiğimiz, aşık olduğumuz kadın girer. Sürekli yanında olmak, her anı paylaşmak isteriz. Kimisi bu isteğini bir ömür devam ettirir.

Yani dostlar, kısacası her dişi bir anne, kız kardeş veya sevgili adayıdır. Yemeğiniz hazır değil, söz dinlemiyor, sinir ediyor gibi sebeplerle onları karşınıza almayın. Sevin, sahip çıkın.

Ben niye böyle bir sosyal mesaj verdim bilmiyorum. umarım okuyan birine sevdiğinin değerini az da olsa hatırlatabilmişimdir.
aslında çoğu erkeğin içten içe hep yapmak istediği şeydir.

ama ayıp mı, ayıp. yakışır mı, yakışmaz.

yine de her erkeğin ağzını burnunu dağıtmak istediği en az bir erkek vardır.
kadına şiddet uygulamayı düşünmek kadar aşağılık bir davranış yoktur.

eşinize vururken babanızın annenize nasıl vurduğunu düşünün ve öyle davranın.
buna neden olacak olan şey, tek bir tokatsa yapacak bişey yoktur.

en yakın rotçuya gidip, ele balans ayarı yaptırmak gerekir.