sen dunyamin en degerli nadide varlığısın. egosit kızlar be like dhjdhd
Seni hastaneye götürüp ilik diye naklettirmek gerekli.

(bkz: yohaaammına)
işte sen gülüyorsun ve beni daha geniş bir salona almış oluyorlar...
En son ettigimde agzim yandi. Bende bir daha etmeme karari aldim. Tsk. Iyi gunler.
En güzelini muhtemelen evleneceğim kişiye ederim: senden çok iyi bir anne olur.

Siz de abazanlık yapıp ilişkiye gireceğiniz kadınlara iltifat edip götlerini kaldırmayın. Hele kezbanlara hiç. Çünkü (bkz: erkeklerden erkeklere tavsiyeler)
görsel
Kadınına ve o kadına karşısındaki rütbenize göre değişir.

Komşu teyzeye ‘Geçen torunla yolladığın yaprak sarması muhteşemdi Ayşe teyze’ demek ile hoşlandığınız bir kadına okuduğu kitap üzerinden iltifat etmek farklı.
Herkese kendimi anlattım kimse anlamadı. Kendimi anlatmaktan vazgeçtiğim zaman buldum seni. Seni anlamak isteyen kelimelere ihtiyaç duymazmış. hayal kurmayı da sen öğrettin bana, binlerce kilometre mesafede kalbimin atabileceğini bir çok şeyi senle öğrendim demişti. Benim için en güzel iltifat oydu.
Aferin kezbanım.
Keloğlanın yani rüştü asyalı nın söylediği "sen bir aysın" parcasinda gecen tüm dizeler kullanilabilir. Kullanir miyim bilmem. Ama siz kullanabilirsiniz.
sanırım cennetin kapıları açık kalmış.

Henüz bu iltifatın başarısız olduğuna denk gelmedim.
kadehteki son yudumun olayım, fondip yap beni.
Benzersiz tanrıçamsın.
(bkz: çok güzel karısınız hanfendi)
görsel
yakışıklı, uzun boylu, fırlama, kötü çocuk, sporcu, müzisyen, dövmeci ve motorcu olmadığınız sürece onun kalbine girmenizi sağlayamayacak iltifat. her gün bu arkadaşların pembiş aşklarını izleye izleye ve yalnız bırakılıp siktir edile edile öğrendim bunu.
Rabbim seni ne güzel yaratmış böyle.