bugün

Rabbim seni ne güzel yaratmış böyle.
yakışıklı, uzun boylu, fırlama, kötü çocuk, sporcu, müzisyen, dövmeci ve motorcu olmadığınız sürece onun kalbine girmenizi sağlayamayacak iltifat. her gün bu arkadaşların pembiş aşklarını izleye izleye ve yalnız bırakılıp siktir edile edile öğrendim bunu.
görsel
(bkz: çok güzel karısınız hanfendi)
Benzersiz tanrıçamsın.
kadehteki son yudumun olayım, fondip yap beni.
sanırım cennetin kapıları açık kalmış.

Henüz bu iltifatın başarısız olduğuna denk gelmedim.
Keloğlanın yani rüştü asyalı nın söylediği "sen bir aysın" parcasinda gecen tüm dizeler kullanilabilir. Kullanir miyim bilmem. Ama siz kullanabilirsiniz.
Aferin kezbanım.
Herkese kendimi anlattım kimse anlamadı. Kendimi anlatmaktan vazgeçtiğim zaman buldum seni. Seni anlamak isteyen kelimelere ihtiyaç duymazmış. hayal kurmayı da sen öğrettin bana, binlerce kilometre mesafede kalbimin atabileceğini bir çok şeyi senle öğrendim demişti. Benim için en güzel iltifat oydu.
Kadınına ve o kadına karşısındaki rütbenize göre değişir.

Komşu teyzeye ‘Geçen torunla yolladığın yaprak sarması muhteşemdi Ayşe teyze’ demek ile hoşlandığınız bir kadına okuduğu kitap üzerinden iltifat etmek farklı.
görsel
En güzelini muhtemelen evleneceğim kişiye ederim: senden çok iyi bir anne olur.

Siz de abazanlık yapıp ilişkiye gireceğiniz kadınlara iltifat edip götlerini kaldırmayın. Hele kezbanlara hiç. Çünkü (bkz: erkeklerden erkeklere tavsiyeler)
En son ettigimde agzim yandi. Bende bir daha etmeme karari aldim. Tsk. Iyi gunler.
işte sen gülüyorsun ve beni daha geniş bir salona almış oluyorlar...
Seni hastaneye götürüp ilik diye naklettirmek gerekli.

(bkz: yohaaammına)
sen dunyamin en degerli nadide varlığısın. egosit kızlar be like dhjdhd
"ben küçük bir balığım sen de beni hayatta tutan bir damla su".
''Hiç bu yönden bakmayı denememiştim, görüşlerin hayat için yeni bir pencere açıyor sanki bana. Senin gibi biri olmalı insanın hayatında; düşünceleri ufku açan, fikirleri hayatı değiştiren. Bu yüzden seninle konuşmak gerçekten mutlu ediyor beni. Bir ömür sohbet etsem de bıkmam gibi geliyor. ''
Simdiye kadar her turlu iltifati duymus biri olarak beni en cok etkileyen şuydu: " çölde, sonsuzluğun ve susuzlugun icinde bir vahada açan çiçek gibisin."
Dudaklarin sarap gibi ve ben bu gece sarhos olmak istiyorum.

aa sapik.

Not: terk etti.
iki kelime bile yeterli. " Çok güzelsin"
Cok guzel kahvalti hazirlamissiniz. Biraz acim da suan hehe.
aklımdan çıkmıyorsun dedim,başka türlüsünü yorgunum anlatmaya.

-cahit zarifoğlu.
"kalbim mahşer yeri gibi kalabalık olabilir ama oradaki en eşsiz çiçek sensin."dir.
Ulan dedi. Kızım senin amk ya.

Bende bundan romantikli laf çıkmaz arkadaşlar.

Zirvede bırakıyorum.