bugün

Bugün sohbet esnasında bir kız arkadaşım 'kilo vermişmiyim? 'diye sordu ve öyle masum gözlerle baktı ki inanın hayır diyemedim aslında değişen bir şey yoktu onda ama o dakika mutlu olmasını istedim ve şunu anladım kadınlara kilo vermişsin demek seni seviyorum demekten 100 misli daha mutlu eder.

(bkz: kadınları mutlu etmenin yolları)
(bkz: ayten bugün 5 kilo sıçmış gibisin)
kaçın ordan hemen.
insanı mutlu etmek için söylenen beyaz yalanlardan, kadınlar için olanı...
arkasından "saçlarını hep böyle yap çok güzel olmuşsun." cümlesi söylendiği takdirde bonusunuzun 10 kat artması muhtemeldir.
gereksiz göt kaldırmaktır.
kilo almaya çalışan, çöp bacaklarından, tahta göğüslerinden, poposuna oturamayan pantolondan şikayetci ablalar için küfürden beterdir.
hastamısın nasıl zayıflamış kötüleşmişsin öyle diyerek gıcıklık yapma.
benim ol cevabını duymaya hazır olmak da demektir.
almışsın demekten bin kat daha iyidir. ama kadınlarla kilo ve yaş muhabbetine girmek tehlikeli sularda yüzmek demek ,kaş yaparken göz çıkarmak var işin ucunda, o yüzden bu muhabbetlere girmemek en akıllıcası olur.
kilo vermişsin diyerek mutlu etmekle yetmez ki, bunu dersin sorar "ay cidden mi, neremden çok gitmiş, götüm mü, göbeğim mi" diye( tabi göt diyemez baaaasenlerim der alık kompleksli) gel de bunu da cevapla. en iyisi "valla ben pek bilemedim" demektir.
zayıf biriyse bunu söylemek çok büyük tepkilemler doğurabilir.
riskli olduğu kadar heyecanlıdır. sevilen biriyse, mutlu olduğunu görmek yeterlidir.
deli çağlarımızdı. okulda kızları kodlamıştık. mesela, bir 18 pantolon fatoş vardı. fatma ama fatoş diye takılırdık. çok zayıftı. bir antreman esnasında üst üste 2 pantolon giydiğinden çıkarmadaki zorlanma yüzünden bu lakabı takmıştık.

kimse onunla kilo muhabbeti yapamazdı.
- görmeyeli çok kilo vermişsin serpil.kaç kilo verdin?
- valla şekerim.120 kiloydum şimdi 80'im.
- .....!!!
- noldu mehmet?
- yok birşey anlayan anladı...
iki ucu boklu değnek. şimdi iyi olmuşsun demek isterken eskiden ayı gibiydin demiş de olabilirsin. en iyisi kilo-hacim mevzularına girmemek. bırak avrat avrada konuşsunlar bu konuları.
+17252618182526... milyon puan kazanmanıza yardımcı olur.

Ctrl+shift+c

Motherlode

Gibi bişi..
+Aaa canım kilo vermişsin. Güzelliğine güzellik katmış.
-Ay tişikkir idirimmm.
Şeklinde söylenirse sıkıntı çıkmaz
en güzel iltifat.
Ne sandın boşuna mı aç kaldık cevabına sahip cümledir.
''ne demek yani kilolu muyum şimdi ben!'' cevabının alınması muhtemeldir.
Kızı mutlu edecek durumdur. Evet.
Yatağa giden yolda mübah olan yalan.
kızın gözünde +1 değer kazandıran yegane yalanlardan biridir. her kızın hoşuna gidendir ayrıca.

bu arada kızlar yalan olduğunu biliyor olsalar bile hoşlarına gider hep.
gününün güzel geçmesini ve mutlu olmasını sağlarsınız.